Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 2d. 17:08

„Lietuvos tūkstantmečio žvaigžde“ apdovanotas Gabrielius Žemkalnis

Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas apdovanojo Gabrielių Žemkalnį (dešinėje).
URM nuotr. / Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas apdovanojo Gabrielių Žemkalnį (dešinėje).

Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas vasario 2 dieną Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ apdovanojo Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovą Lietuvoje Gabrielių Žemkalnį.

„Man didelė garbė pasveikinti Jus 80-ties metų jubiliejaus proga ir įteikti „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždę“. Didžiuojamės ir vertiname Jūsų didžiulį indėlį į lietuvybės puoselėjimą ir mūsų šalies valstybingumo stiprinimą“, – sveikindamas G.Žemkalnį sakė ministras V.Ušackas.

Lietuvos diplomatijos vadovas pažymėjo G.Žemkalnio nuopelnus atkuriant Lietuvos nepriklausomybę, telkiant užsienio lietuvius ir ilgus metus dirbant Lietuvai, praneša Užsienio reikalų ministerija.

„Jūs – geriausias pavyzdys žmogaus, kuris klausia, ne ką šalis gali duoti jam, o ką jis pats gali duoti savo šaliai“, – sakė užsienio reikalų ministras, prisimindamas Prezidento Kenedžio pasakymą.

Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ yra apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min