Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos vyskupai ragina emigrantus leisti vaikus mokytis Vasario 16-osios gimnazijoje

Šv. Mišios
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Šv. Mišios
Šaltinis: Lietuvos Vyskupų Konferencija
0
A A

2015 m. gegužės 19-22 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos Vyskupų Konferencijos (LVK) plenarinis posėdis, – praneša LVK sekretoriatas

Į posėdį susirinkę vyskupai svarstė įvairius einamuosius klausimus. Be kita ko, buvo pritarta pasiūlymui papildyti Lietuvoje naudojamą „Laidotuvių apeigyną“ kremavimo apeigomis.

Posėdyje taip pat nemažai dėmesio buvo skirta užsienio lietuvių katalikų sielovados reikalams.

Posėdyje taip pat nemažai dėmesio buvo skirta užsienio lietuvių katalikų sielovados reikalams. Australijos lietuvių kapelionu naujai trejų metų kadencijai buvo patvirtintas kun. J. Deveikis, o Monrealio (Kanada) lietuvių kapelionu tokiai pat laiko trukmei – kun. P.Mališka. Posėdyje pabrėžtas didelis Hüttenfeld‘o Vasario 16-osios lietuvių gimnazijos Vokietijoje vaidmuo išsaugant lietuviškąją išeivių jaunimo tapatybę. 

Lietuvos vyskupai kviečia užsienio lietuvius leisti savo vaikus mokytis šioje jau istorine tapusioje išeivijos švietimo įstaigoje, teikiančioje retą galimybę užsienyje augančiam lietuvių jaunimui ne tik įgyti puikų vidurinį išsilavinimą, bet ir galimybę augti lietuviškoje bei krikščioniškoje aplinkoje. 

Vyskupai pritarė Caritas organizuojamai „Pagalbos Nepalui akcijai“, skirtai padėti šios nuo stiprių žemės drebėjimų nukentėjusios valstybės žmonėms.

Kitas LVK plenarinis posėdis numatytas birželio mėnesį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min