Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 02, 13:23

Lietuvos žaliųjų partija dalyvaus savivaldos rinkimuose

Lietuvos žaliųjų partija paskelbė pranešimą spaudai, kuriame teigia, kad šeštadienį vykusiame tarybos posėdyje partija priėmė sprendimą dalyvauti 2023 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose. Partijos pirmininkė Ieva Budraitė sprendimą motyvavo „nepakankamu dabartinės valdžios dėmesiu sveikos aplinkos kūrimui.“
Lietuvoje prasidėjo LR Seimo rinkimai
Lietuvoje prasidėjo LR Seimo rinkimai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Neseniai atliktas Lietuvos savivaldybių reitingas leido dar kartą įsitikinti, kad nepaisant globalių iššūkių ir Europos Sąjungos propaguojamos žaliosios politikos, savivaldybių lygiu Lietuva vis dar neskiria pakankamai dėmesio aplinkosaugai, o tai reiškia – ir sveikos aplinkos kūrimui. Geriausiai pasirodžiusiai savivaldybei (Vilniaus m.), nepavyko surinkti nė 60 balų iš 100 galimų. Prasčiausiai pasirodęs rajonas surinko vos 17“, – pranešime spaudai cituojama Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė.

Pranešama, kad posėdžio metu partija ne tik apsisprendė dalyvauti rinkimuose, bet ir patvirtino Centrinio rinkimų štabo vadovą, kuriuo tapo buvęs Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas.

Partijos teigimu, tikslūs kandidatų sąrašai, lyderiai ir programa bus svarstoma vėliau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min