Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ligoninei teks atnaujinti konkursą kraujo komponentams pirkti

Kraujo atsargos
E.Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kraujo atsargos
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą pripažinti negaliojančia Vilniaus greitosios pagalbos ligoninės sutarties su UAB „Kraujo donorystės centras“ dalį dėl eritrocitų be leukocitų pridėtiniame tirpale pirkimo ir pardavimo.

Teismas nustatė, kad Vilniaus apygardos teismo 2011 m. gegužės 3 d. sprendimas yra teisėtas ir pagrįstas.

Primename, kad Vilniaus greitosios pagalbos ligoninė 2011 m. žiemą pašalino iš viešojo pirkimo konkurso VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ dėl dalies kraujo komponentų pirkimo nustačiusi, kad ši įstaiga pateikė pasiūlymą, neatitinkantį hemoglobinui keliamų reikalavimų, o bendrovę „Kraujo donorystės centras“ šioje dalyje paskelbė laimėtoja bei sudarė su ja sutartį.

Vilniaus apygardos teismo 2011 m. vasaros pradžioje pagal VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ ieškinį priimtas sprendimas įpareigojo pripažinti šią sutarties dalį negaliojančia. Per mėnesį nuo sprendimo įsiteisėjimo, t.y. nuo vakar priimtos Lietuvos apeliacinio teismo nutarties, VšĮ Vilniaus greitosios pagalbos ligoninė privalės atnaujinti viešojo pirkimo procedūras dėl šios dalies ir iš naujo svarstyti tiekėjų pasiūlymus, sudaryti naują pasiūlymų eilę, išrinkti konkurso nugalėtoją ir su juo pasirašyti sutartį.

Lietuvos apeliacinio teismo nutartis dar gali būti skundžiama Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min