Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 19d. 23:35

LiJOT 20-ies metų jubiliejaus kulminacija – koncertas sostinės Rotušės aikštėje „Man ne dzin“

Renginio akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Renginio akimirka

Trečiadienį prezidentūros, Vyriausybės ir kitų institucijų atstovai diskutavo jaunimo politikos klausimais Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) dvidešimtmečiui paminėti surengtoje diskusijoje „20 metų jaunimo politikoje“. Vakare jubiliejus persikėlė į Vilniaus Rotušės aikštę, čia populiarūs atlikėjai džiugino jaunimą koncerte „Man ne dzin“.

Diskusijoje ir pranešimų metu aptarti per 20 metų nuo LiJOT įkūrimo nuveikti svarbiausi darbai jaunimo politikoje, didžiausi pokyčiai ir ateities perspektyvos.

„Per dvidešimt metų nueitas ilgas kelias, pasiekta, kad apskritai šiandien turime tokį dalyką, kaip jaunimo politika. Tad labai svarbu įvairioms institucijoms ir jaunimo atstovams pasidalinti mintimis apie tai, kur dabar mes esame ir kur link eisime toliau“, – sako LiJOT prezidentė Loreta Senkutė.

Diskusijoje dalyvavo prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja užsienio politikos klausimais Jovita Pranevičiūtė-Neliupšienė, ministro pirmininko patarėjas Liutauras Kazlavickas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bendruomenių skyriaus vedėjas Arūnas Kučikas ir buvęs LiJOT prezidentas Mindaugas Kiznis.

Po diskusijos, nuo 19 val., Vilniaus Rotušės aikštėje surengtas nemokamas LiJOT informacinės jaunimo pilietiškumo skatinimo kampanijos „Man ne dzin“ koncertas, kuriame pasirodys jaunimo pamėgtos grupės „Skamp“, „G&G Sindikatas“ bei „Golden Parazyth“. Šis koncertas – tai vienas iš kampanijos „Man ne dzin“ renginių, skirtas ir LiJOT dividešimtmečiui paminėti.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – 1992 m. rugsėjo 19 d. įsteigta didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti 64 nacionalines jaunimo organizacijas ir regioninių jaunimo organizacijų tarybas. Po LiJOT skėčiu susivieniję 200 000 visos Lietuvos jaunų žmonių. LiJOT – pagrindinis valstybės partneris formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką. LiJOT įgyvendino tokius projektus, kaip „Misija Sibiras“, LTV laida „Savanorių biuras“, koordinavo 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato savanorių veiklą ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min