Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 3d. 15:55

Linas Balsys padėjėju įdarbino informacijos tekinimu prezidentūroje kaltintą Roderiką Žiobaką

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir jos atstovas spaudai Linas Balsys
president.lt nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir jos atstovas spaudai Linas Balsys
Seimo nario Lino Balsio padėjėju dirbs buvęs prezidentūros Spaudos tarnybos konsultantas Roderikas Žiobakas. Darbą prezidentūroje praėjusių metų liepą R.Žiobakas paliko šalių sutarimu. Tiesa, pats R.Žiobakas sako, kad darbą mesti buvo priverstas po nuolatinių kaltinimų informacijos nutekinimu iš prezidentūros Linui Balsiui.

„Iš prezidentūros išėjau liepos mėnesį šalių susitarimu, bet prieš tai buvo tam tikrų užuominų, kad tam tikru metu nuleisdavau informaciją, buvau lyg ir kaltinamas, kad esu įtariamas informacijos tekinimu L.Balsiui“, – atviravo R.Žiobakas.

Tiesa, jis teigia niekada informacijos apie prezidentūrą niekam netekinęs.

„Tiesiog nemačiau tolesnių galimybių dirbti ir kiekvieną dieną įrodinėti, kad aš to nedarau. Tai ramiai dėl savo sąžinės, dėl sveikatos nutariau išeiti“, – aiškino jis.

R.Žiobakas išėjęs iš prezidentūros kito darbo greitai nerado. Du mėnesius vyras ilsėjosi, o po Seimo rinkimų sulaukė L.Balsio skambučio su pasiūlymu dirbti jo komandoje Seime.

„Po rinkimų susiradau Roderiką, sužinojau nustebęs, kad jis nebedirba prezidentūroje. Jis labai geras darbuotojas, jis dirbo su manimi Spaudos tarnyboje Prezidento kanceliarijoje, tai aš nuliūdau, kad jis iš ten išėjęs, bet apsidžiaugiau, kad laisvas geras žmogus ir pakviečiau jį dirbti kartu“, – kodėl savo padėjėju pakvietė dirbti R.Žiobaką, pasakojo L.Balsys, pats prieš kelerius metus palikęs prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovo spaudai pareigas.

R.Žiobakas dirbs L.Balsio padėjėju Seime. Jis bus atsakingas už Europos reikalų klausimus.

Kita L.Balsio padėjėja Lina Palilionytė dirbs Karoliniškių apygardoje veikiančiame Seimo nario biure. Ji bus atsakinga už darbą su rinkėjais ir aplinkosaugos klausimus.

Trečio padėjėjo L.Balsys kol kas neieško, nors kiekvienas Seimo narys pagal įstatymus gali turėti po tris padėjėjus. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min