Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 18:14

Linas Linkevičius: „Lietuva yra matoma, girdima ir vertinama Vokietijoje“

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius antradienį Berlyne surengtame susitikime su Vokietijos užsienio reikalų ministru Guido Westerwelle pabrėžė šios šalies paramos Lietuvai, greitai perimsiančiai pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai, svarbą ir ragino ateinantį pusmetį vieningai siekti visai Europai svarbių tikslų.
Linas Linkevičius
Linas Linkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuva yra matoma, girdima ir vertinama Vokietijoje. Dar kartą sulaukėme palaikymo mūsų pirmininkavimo metu siekti patikimos, augančios ir atviros Europos ateities. Kurdami tokią Europą, su Vokietija žvelgiame viena kryptimi“, – pranešime spaudai sakė L.Linkevičius.

Ministras pristatė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai prioritetus, aptarė aktualius Rytų partnerystes klausimus, Lietuvos siekį tapti euro zonos nare. 

Berlyne L.Linkevičius taip pat susitiko Federalinės Kanclerės patarėju užsienio ir saugumo politikos klausimais Christophu Heusgenu ir patarėju Europos klausimais Nikolausu Meyer-Landrutu bei Bundestago Užsienio reikalų komiteto pirmininku Ruprechtu Polenzu.

Bundestage bei Europos Komisijos atstovybėje Lietuvos diplomatijos vadovas skaitė pranešimus apie būsimo pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus ir svarbiausius laukiančius darbus.

Vokietija yra viena svarbiausių Lietuvos partnerių ES ir NATO. Užsienio prekybos partnerių sąraše Vokietija užima antrą vietą ir yra trečia didžiausia investuotoja Lietuvoje. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min