„Esame pasirengę dėti visas pastangas, kad su Indija derinami susitarimai dėl bendradarbiavimo žemės ūkio ir mokslo bei technologijų srityse būtų kuo greičiau pasirašyti. Tai atvertų didesnes galimybes abiejų šalių verslininkams, mokslininkams, studentams“, – pranešime spaudai cituojamas L.Linkevičius.
Lietuvos diplomatijos vadovas teigė, kad daugiau kaip pusė tūkstančio Indijos piliečių, studijuojančių Lietuvos aukštosiose mokyklose, rodo Lietuvos universitetų pripažinimą, atvirumą ir egzistuojantį didelį akademinio bendradarbiavimo potencialą, kuriuo privalome pasinaudoti.
Ministras L.Linkevičius taip pat išreiškė viltį, kad bus pasiektas progresas, derantis dėl ekstradicijos sutarties su Indija.
Indijos ministrė išreiškė apgailestavimą, kad neįvyks birželio 22–23 d. planuotas jos vizitas į Lietuvą. Ministrai sutarė ieškoti abiem pusėms priimtinų datų, kad atidėtas vizitas įvyktų artimiausioje ateityje.
