Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Linkevičius susitiko Norvegijos ambasadoriumi Dagu Malmeriu Halvorsenu

Linas Linkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Linas Linkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius penktadienį susitiko su Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje Dagu Malmeriu Halvorsenu aptarti vaikų – Lietuvos piliečių, gyvenančių Norvegijoje, teisių apsaugos klausimus bei šalių bendradarbiavimą srityse, susijusiose su vaiko teisių apsauga, informuoja Užsienio reikalų ministerija.

Susitikime taip pat aptartas Lietuvos nepilnamečio piliečio Gabrieliaus B., šiuo metu esančio Norvegijoje, atvejis.

„Kiekvienas atvejis, susijęs su vaiko teisių apsauga, yra ne tik labai svarbus Lietuvai, bet taip pat ir skaudus artimiesiems. Todėl ypač svarbus kuo glaudesnis bendradarbiavimas tarp dviejų šalių kompetentingų institucijų“, – pažymėjo L. Linkevičius.

Ministras pabrėžė, kad Gabrieliaus B. atveju Lietuva ir toliau dės visas pastangas, kad bendradarbiaujant su Norvegijos institucijomis bei Lietuvos vaiko teisių apsaugos tarnybomis, būtų užtikrinta vaiko gerovė ir Lietuvos piliečių interesai.

Susitikime taip pat aptartas Norvegijos prisijungimo prie 1996 m. spalio 19 d. Hagos konvencijos dėl vaiko teisių užtikrinimo klausimas. Norvegijos parlamentas Stortingas šį pavasarį ketina svarstyti „baltąją knygą“ dėl prisijungimo prie šios konvencijos. Tikimasi, kad tai padės išspręsti kylančius ginčus tarp šalių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min