Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas ir KTU mokys vaikų globos namų auklėtinius gyventi

Linas Kleiza
A.Koroliovo nuotr. / Linas Kleiza
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Kaune krepšininkas Linas Kleiza pristatė naują projektą – „Lino Kleizos jaunimo ugdymo centras“. Jį įgyvendins sportininko įkurtas labdaros ir paramos fondas bei Kauno technologijos universitetas (KTU).

Projektu „Lino Kleizos jaunimo ugdymo centras“ siekiama padėti vaikų globos namų auklėtiniams integruotis visuomenėje, motyvuoti juos nuosekliai ir kryptingai veikti savo ateities kūrime, padėti tvarkyti savo finansus.

KTU rektorius prof. Petras Baršauskas džiaugėsi, kad Lietuvoje yra dar žmonių, kurie daug pasiekę savo srityje, išdrįsta vykdyti tokius projektus, nebijo ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia.

„Šis projektas bus susijęs su vaikų ugdymu. Mes jiems duosime supratimą apie darbą, apie skirtingas specialybes, kurias jie gali pasirinkti. Esu labai dėkingas, kad prie projekto prisidėjo KTU. Projektas tęsis ilgai, nes apvažiuosim visus vaikų globos namus“, – projekto pagrindinę idėją pristatė krepšininkas Linas Kleiza.

Išeinantiems į savarankišką gyvenimą vaikų globos namų auklėtiniams yra skiriama beveik 10 000 Lt išmoka. Neturintys savarankiško gyvenimo patirties vaikų globos namų auklėtiniai ne visada žino, kaip ekonomiškai galėtų šiuos pinigus panaudoti.

Projekto metu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojai mokys 14–16 metų amžiaus vaikus, kaip atsakingai elgtis su savo asmeniniais finansiniais ištekliais, skatins jų verslumą, aiškins, kokia yra darbo veiklos prasmė ir nauda. Bus žaidžiami įvairūs verslo žaidimai.

„Su pinigais reikia mokėti elgtis, nes juk yra labai daug būdų, kaip juos išleisti. Ne kiekvienas vaikas supranta pinigų vertę ir kaip sunkiai jie yra uždirbami“, – sakė krepšininkas L.Kleiza.

L.Kleizos labdaros ir paramos fondas bei KTU savo bendradarbiavimą patvirtino parašais, pasirašę sutartį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min