Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Liūdni slibinai” ragins Klaipėdą keltis

 „Liūdni slibinai“ klausytojams yra paruošę atnaujintą programą.
Rūtos Galaburdaitės nuotr. / „Liūdni slibinai“ klausytojams yra paruošę atnaujintą programą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuolat tautiečius žadinantys ir raginantys „Liūdni slibinai“ sugrįžta į Klaipėdą. Kovo 11-ąją „Švyturio menų doke“ muzikuojančių aktorių kolektyvas pristatys atnaujintą savo programą.

Pernai atšventę dvejų metų sukaktį ir išleidę albumą, pavadinimu „Albumas, raginantis tautą“, „Liūdni slibinai“ klausytojams yra paruošę atnaujintą programą. Visus, nespėjusius susipažinti su naujų dainų arsenalu, grupė kviečia tai padaryti kovo 11-osios koncerte. 

„Liūdni slibinai“ – tai trys dainuojantys ir muzikuojantys aktoriai, kurie vaizdinės ir teatrinės raiškos priemonėmis bando pademonstruoti atsakymą į klausimą, kaip nuliūdinti lietuvį.

Tyla virsta muzika

„Liūdni slibinai“ jau seniai peržengė dainuojamosios poezijos žanro ribas, nukulniuodami radikalaus „pirim piririm“ žanro link. Tekstus jauniesiems aktoriams-muzikantams-šokėjams-komikams-dainininkams kūrė ir kuria tokie žymūs poetai kaip Henrikas Radauskas, Šarūnas Banevičius, Sigitas Parulskis, Kestutis Plankas, Juozas Erlickas ir daugybė kitų.

Padedant klavišams, stygoms bei visokiems barškantiems tyla virsta muzika, o žodis tampa kūnu: kartais filosofiškai sustagarėjusiu, kartais moteriškai lanksčiu, kartais mažo ūgio. Reikalui esant šie trys veikėjai pasitelkia pagalbon porą profesionalių muzikantų.

Jaunieji aktoriai teatrališkai ir jaunatviškai imasi kilnaus tikslo – pakelti Tėvynę. Pakelti ne betkaip, o patriotiškomis dainomis, skatinančiomis mylėti gyvūnus, nežaisti su degtukais, atjausti artimą savo. Slibinų koncertai yra lyg spektakliai – su savo dramaturgija, personažais, santykiais, mizanscenomis, etiudais, dialogais, monologais, judesiu.

„Liūdnų slibinų“ koncertas „Švyturio menų doke“ – kovo 11 d., 20 val.

VIDEO: Liūdni slibinai - Patrioto šauksmas klaipėdoje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min