Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Loretai Graužinienei patiko prezidentės pasisakymas: pagaliau jos kalboje neliko „aš“

Dalia Grybauskaitė ir Loreta Graužinienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė ir Loreta Graužinienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Darbo partijos lyderė, Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė ketvirtadienį pagyrė prezidentę Dalią Grybauskaitę už gerą metinį pranešimą. Nepaisydama judviejų tarpusavio antipatijų, L.Graužinienė sakė, kad D.Grybauskaitės kalba ketvirtadienį buvo geresnė, nei ankstesnės.

„Šis metinis pranešimas yra skirtingas nuo praėjusių pranešimų vien jau tuo, kad neliko „aš“. Ir tai yra sveikintina. Kalbėjo tikrai kaip valstybės vadovė, kalbėjo apie visas sritis, visus valstybėje vykstančius svarbiausius įvykius. Tai yra labai svarbu“, – sakė L.Graužinienė.

Paklausta, ar nieko nepasigedo, L.Graužinienė sakė vertinanti, kad šis pranešimas buvo geresnis nei  praėjusių metų pranešimai.

Metinis pranešimas šis yra skirtingas nuo praėjusių pranešimų vien jau tuo, kad neliko „aš“. Ir tai yra sveikintina. Kalbėjo tikrai kaip vadovė, – sakė L.Graužinienė.

L.Graužinienė, kaip priklauso pagal pareigas Seimo pirmininkei, ketviratdeinį pasitiko į Seimą atvykstančią prezidentę. Jos paspaudė viena kitai ranką, bet laiptais į Seimo salę kilo tylomis ir susikaupusios.   

Savo pranešime D.Grybauskaitė šį kartą tiesiai neįvardijo kritikos Darbo partijai, tačiau tarp eilučių buvo galima jos rasti.

Prezidentė kritikavo Darbo partijos deleguotų ministrų sprendimus ES pinigus dalijančių institucijų vadovais skirti sau lojalius žmones.  Politologas Algis Krupavičius pažymėjo, kad prezidentė savo kalboje įvedė naują sąvoką „politinis saugumas“ bei daug kalbėjo apie partijų populizmą ir nepamatuotus pažadus. Šie žodžiai jos žodžiai, pasak politologo, taip pat galėtų būti taikomi „darbiečiams“.

D.Grybauskaitė šalies prezidente buvo išrinkta 2009 metų gegužės 17-ąją jau per pirmąjį rinkimų turą, inauguruota liepos 12 dieną.

Dabartinė šalies vadovė siekia antros kadencijos. Prezidento rinkimai vyks gegužės 11 dieną.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min