15min be reklamos
2022 12 06, 20:59

M.Majauskas traukiasi pasiekęs dramos piką: kas toliau?

Antradienį Seime žlugo opozicijos rengta nepasitikėjimo procedūra Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Mykolu Majausku, nes joje nedalyvavo valdantieji įtarę, jog opozicija taip bando išsaugoti poste šį politiką, kurį iš savo gretų pašalino konservatoriai. M.Majauskas pateikė staigmeną pranešęs, kad pagaliau pats traukiasi iš komiteto vadovo pareigų. Tačiau kol kas jis paliko paslaptį, kur pasuks jo karjera.
Mykolas Majauskas Tik prenumeratoriams
Mykolas Majauskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Apie M.Majausko atstatydinimo dramą ir jo ateitį 15min videolaidoje „15/15“ diskutavo Seimo opozicijos atstovė Agnė Širinskienė ir politologė Rima Urbonaitė.

A.Čiučiurkaitė: Agne, ar labai nustebote, kai M.Majauskas pasakė besitraukiantis?

A.Širinskienė: Ne, tikrai nenustebau. Manau, kad žingsnis yra pakankamai logiškas, nes situacija yra tokia, kad Seimas nepareiškė nepasitikėjimo, tiesiog Seimas leido M.Majauskui dirbti, valdantieji neatvyko netgi į posėdį.

Konservatorių frakcija turėjo galimybes viešai išsakyti ir pastabas, ir savo nepasitikėjimo priežastis, bet ir to nepadarė. Tai išties ta situacija parodė, kad tas nepasitikėjimas konservatorių Majausku, matyt, turi gilesnes priežastis , negu kad tik vienas vienintelis M.Majausko balsavimas kitaip, negu partija buvo įpareigojusi.

Bet aš puikiai suprantu ir (...) matau, kad M.Majauskas tą suprato, kad dirbti tokioje situacijoje, kada turi komitete tik opozicijos pasitikėjimą, bus labai sudėtinga. Tai šiuo atveju tas jo žingsnis pasitraukti suvokiant, kad darbas bus sudėtingas, yra suprantamas. Ir kaip politiką aš jį tikrai labai gerai suprantu.

A.Čiučiurkaitė: Ar jūs bendravote su M.Majausku po to, kai jis paskelbė apie savo sprendimą pasitraukti?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min