TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

M.Saakašvilis padėkojo Seimo nariams už Gruziją palaikančią rezoliuciją

Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė gavo Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio laišką, kuriuo dėkojama už Seimo priimtą Gruzijos teritorijos vientisumą palaikančią rezoliuciją.

Tokius Gruzijos prezidento laiškus gavo ir kiti Seimo nariai, balsavę už šią rezoliuciją.

„Gruzijos Vyriausybės, žmonių ir savo vardu leiskite man nuoširdžiai padėkoti Jums už Jūsų aktyvią, neįkainojamą paramą mano šalies nepriklausomybei, suverenumui ir teritoriniam vientisumui 2010 m. birželio 1 d. Lietuvos Seimui priėmus rezoliuciją dėl Gruzijos“, – laiške rašo Gruzijos vadovas.

M.Saakašvilio nuomone, toks Seimo sprendimas ne tik patvirtina glaudžius lietuvių ir gruzinų tautų ryšius, bet ir įsipareigojimą tikrosioms Europos demokratinėms vertybėms.

„Norėčiau pabrėžti, kad jūsų tvirta ir ryžtinga pozicija rodo tikrą draugystę ir lojalumą mūsų tautai bei mūsų tautų partnerystę, pagarbą tarptautinės teisės ir normų principams bei tikrosioms Europos demokratinėms vertybėms, taip pat pabrėžia aiškų nusistatymą, kad XXI a. tarptautinė bendruomenė niekada nesusitaikys su suverenios valstybės okupacija ir etninio valymo padarinių įteisinimu“, – rašo Gruzijos prezidentas.

Gruzijos vadovas pažymi, kad Lietuvos Seimo rezoliucija prisidės prie Gruzijos teritorinio vientisumo sustiprinimo ir okupuotų teritorijų išlaisvinimo.

„Be to, labai norėčiau Jus pagirti už Jūsų didelį indėlį inicijuojant procesą, kad Gruzijos neatskiriamų teritorijų atplėšimas būtų oficialiai pripažintas okupacija, o veiksmai prieš vietinius gyventojus – etniniu valymu, nes šis procesas duoda precedentą tarptautinei bendruomenei tęsti darbą, kuris labai svarbus siekiant galutinio Gruzijos teritorijų išlaisvinimo ir neteisėtų veiksmų, kurių buvo imtasi prieš mano šalį, padarinių likvidavimo“, – rašo M.Saakašvilis, dėkodamas už pagalbą Gruzijai po 2008 m. rugpjūčio mėn. tragiškų įvykių siekiant laisvės ir nepriklausomybės bei teisingumo nukentėjusiesiems nuo žiaurios okupacijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min