Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 13:17

„Maisto bankas“ vėl kvies aukoti varguoliams

Paramos maisto produktais kasmet laukia vis daugiau šeimų.
Juliaus Kalinsko/15min.lt / Paramos maisto produktais kasmet laukia vis daugiau šeimų.

„Maisto banko“ rudens akcija vėl ragins klaipėdiečius aukoti skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėse penktadienį ir šeštadienį bus galima paaukoti maisto produktų.

Organizacijos atstovai džiaugėsi, kad kasmet uostamiesčio gyventojai noriai aukoja vargstantiems ir negaili dalį nusipirktų produktų dovanoti jiems. Šiųmetės pavasario akcijos metu Klaipėdoje surinkta ir varguoliams išdalinta 18 tūkst. 667 vienetai maisto produktų už beveik 80 tūkst. Lt.
Akcijos rengėjai pastebi, kad paramos maistu gavėjų kasmet vis daugėja. Tarp prašančiųjų vis daugiau jaunų žmonių.

Kovą skurdžiausiai gyvenantiems klaipėdiečiams išdalyta 4 tūkst. 700 vienetų Europos Sąjungos skiriamų maisto paketų. Tai dukart daugiau nei pernai.
Šiemet „Maisto bankui“ talkina ne tik nevyriausybinės organizacijos, bet ir valdiškos įstaigos. Aukas parduotuvėse rinks Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro, Socialinės paramos centro, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro savanoriai.

Prie šį savaitgalį vyksiančios akcijos panoro prisijungti 23 „Iki“, „Rimi“ bei „Maxima“ prekybos centrai, kuriuose penktadienį nuo 15 iki 21 val. ir šeštadienį nuo 10 iki 20 val. dirbs savanoriai.
Akcijos globėju tapęs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sutiko apsivilkti savanorio marškinėlius ir padėti rinkti paaukotus maisto produktus.
„Maisto banko indėlininkų daugėja, tačiau labai svarbu, kad ir akcininkų būtų daugiau, nes paramos poreikis tik auga. Tačiau džiugina tai, kad žmonės jau suvokia aukos prasmę“, – sakė meras.

Tai jau 10-oji rudens akcija uostamiestyje. Jos metu žmonės kviečiami aukoti ilgai negendančių maisto produktų – cukraus, miltų, kruopų, makaronų, aliejaus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min