Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mamos atvyksta nustelbti futbolo

Komedijoje „Ša, kalba mamos!“ vaidinančios aktorės
D.Matvejev nuotr. / Komedijoje „Ša, kalba mamos!“ vaidinančios aktorės
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Net ir tie vyrai, kurie nežino, ką reiškia terminas „nuošalė“, šiomis dienomis meldžiasi futbolo dievams. Televizorių ekranai tapo jų altoriais, o alus – beveik švęstu vandeniu. Tačiau pakovoti su tuo galima – tuo įsitikinusios „Idioteatro“ aktorės, atvykstančios į Kauną su naujausiu spektakliu komedija „Ša, kalba mamos!“.

Antradienio vakarą Kauno moterys kviečiamos vienytis ir rinktis kultūros ir sporto centre „Girstutis“, kur karaliaus savitarpio supratimo dvasia, atsipalaidavimas bei juokas.

Puikus aktorių šešetukas – Gabija Ryškuvienė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė bei Kristina Mauruševičiūtė – nuo scenos rėš tai, ką, ko gero, supranta ir atpažįsta kiekviena moteris, o svarbiausia, kad jos visa tai perleis per humoro prizmę. Todėl gali būti, kad „Girstučio“ kultūros rūmuose aidintis juokas net nustelbs artimiausių barų ūžavimus įspyrus įvartį.

Spektaklio kūrybinės grupės žiniomis, kaunietės bilietus į komediją „Ša, kalba mamos!“ perka grupėmis, draugių, kolegių būreliais ir yra nusiteikusios nuoširdžiai pašėlti apsuptos saviškių. Tam ruošiasi ir aktorės, laukiančios visų, pasiryžusių namuose palikti vyrus, vaikus ir nors kelioms valandoms atsiriboti nuo futbolo.

Spektaklio pradžia – 18 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min