Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Adomėnas savo vietos prie Vilniaus vairo Mildai Dargužaitei neužleis: „Tai buvo partijos sprendimas“

Mantas Adomėnas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mantas Adomėnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Buvusi viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė antradienį paskelbdama apie norą tapti Vilniaus mere, nenudžiugino Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilniaus skyriaus vadovo Manto Adomėno. Būtent jis dar kovą patvirtintas sąrašo lyderiu Vilniaus mieste 2015 metų savivaldos rinkimuose, tad jis ir turėtų būti šios partijos kandidatas į merus. M.Adomėnas savo pozicijų užleisti neketina.

Interviu dienraščiui „Lietuvos žinios“ M.Dargužaitė teigia, kad jaustųsi nevertinama, jei pakvietę kandidatuoti į Vilniaus tarybą partijos sąraše, konservatoriai nesiūlytų jai bent mero posto. „Man atrodo, tai būtų manęs neįvertinimas. Norėčiau būti ten, kur esu vertinama. Jeigu atsirastų už mane geresnių kandidatų – labai prašom. Bet šiuo metu jų nelabai matau“, – sakė M.Dargužaitė.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Milda Dargužaitė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Milda Dargužaitė

Iš JAV dešiniųjų kvietimu grįžusi M.Dargužaitė vadovavo VšĮ „Investuok Lietuvoje“, vėliau pasitraukė iš šių pareigų ir sulaukė TS-LKD pasiūlymo dalyvauti savivaldos rinkimuose. O čia turinti rimtų ambicijų – pakeisti Artūrą Zuoką.

„Taip, A.Kubilius man pasiūlė tokią galimybę, bet sprendimą vis tiek priims TS-LKD. Jie turi savo struktūras, taip pat turi patys nuspręsti, ko nori pasiekti ir kokių žmonių jiems reikia. Aš su jais palaikau ryšį, žiūrime, ar galime ką nors kartu veikti. Žinoma, man, kaip nepartinei, labai malonu, kad kažkuri partija rodo man dėmesį ir pasitikėjimą – negaliu į tai numoti ranka“, – sakė M.Dargužaitė.

Tačiau TS-LKD jau turi Vilniaus sąrašo lyderį – juo dar kovo viduryje buvo patvirtintas Vilniaus sueigos pirmininkas Mantas Adomėnas. Jis pastaruoju metu aktyviai pasisako daugeliu sostinei svarbių klausimų, tad rinkimams ruošiasi rimtai.

Vyko pokalbiai apie tai, kaip M.Dargužaitės kompetencijas geriausiai panaudoti, bet mane stebina tokie kategoriški pareiškimai. Partija yra demokratinė bendruomenė, ne įmonė, jos sprendimų mes paisome. Nelabai žinau, kas jai buvo pažadėta A.Kubiliaus ar kitų, todėl kol kas nelabai galiu daugiau komentuoti, – sakė M.Adomėnas.

„Partijos sprendimas nepasikeitė. Vyko pokalbiai apie tai, kaip M.Dargužaitės kompetencijas geriausiai panaudoti, bet mane stebina tokie kategoriški pareiškimai. Partija yra demokratinė bendruomenė, ne įmonė, jos sprendimų mes paisome. Nelabai žinau, kas jai buvo pažadėta A.Kubiliaus ar kitų, todėl kol kas nelabai galiu daugiau komentuoti“, – 15min.lt sakė M.Adomėnas.

Savo vietos M.Adomėnas niekam užleisti neketina ir tvirtina net negalįs taip padaryti.

„Sąrašo lyderio rinkimai yra įvykę, Vilniaus sueiga balsavo, buvau didele persvara išrinktas. Kol kas nebuvo tokių svarstymų, kad turėtų būti perbalsuojama iš naujo. Nėra taip, kad galima ką nors paimti ir paskirti sąrašo pirmuoju numeriu, nei aš asmeniškai galiu tą padaryti, nei kita partijos institucija, sprendimas priimtas demokratiškai ir jo reikia paisyti“, – kalbėjo M.Adomėnas.

Antradienį paskelbta, kad TS-LKD sąrašo kandidate į Klaipėdos mero postą išrinkta Seimo narė Agnė Bilotaitė. Savivaldos rinkimai turėtų įvykti kitų metų vasarį.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min