Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 4d. 14:03

Marijampolėje pasiektas masiškiausio grupinio apsikabinimo rekordas

Marijampolės Interact klubas siekė masiškiausio grupinio apsikabinimo rekordo+
Marijampolės Interact klubas siekė masiškiausio grupinio apsikabinimo rekordo+

Birželio 1 dieną, Marijampolėje vykusio „Cukrinio festivalio“ metu, Marijampolės Interact klubas siekė masiškiausio grupinio apsikabinimo rekordo.

Šio rekordo Marijampolės Interact klubas siekė norėdamas pabrėžti ir simboliškai paminėti vieną iš pagrindinių Rotary šeimos, kuriai priklauso ir visi Interact klubai, vertybių – bendrystę.

Iš viso prie rekordo prisidėjo 159 žmonės, kurie 1 minutę ir 10 sekundžių buvo apsikabinę vienas kitą, ir kartu užfiksavo jo rekordą. Įvairaus amžiaus marijampoliečiai ir miesto svečiai susibūrė vienam tikslui ir įrodė, kad bendrystė tikrai neišnykusi iš jų kasdienybės.

Interact klubai yra Rotary „Šeimos“ dalis, vienijanti jaunimą nuo 12 iki 18 metų, kuris nori ugdyti lyderio savybes ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo. Lietuvoje veiklą vykdo 15 Interact klubų – 2 Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Joniškyje, Druskininkuose, Mažeikiuose, Utenoje, Plungėje Ukmergėje ir Pasvalyje.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

21:38
00:33
00:52

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Parašykite atsiliepimą apie 15min