Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 24, 11:41

Marijampolės aplinkosaugininkai sulaikė pažeidėją: žvejojo statomaisiais tinklais, laikė neteisėtus įrankius

Aplinkos apsaugos departamento Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai šeštadienį Šakių rajone, gavę informacijos iš žvejų, nustatė asmenį, žvejojusį 6 statomaisiais tinklais. Tikrinant asmens sodybą, rasti dar 45 statomieji tinklai.
Žvejyba
Žvejyba / 123RF.com nuotr.

Aplinkosaugininkai iš žvejų gavę informaciją iš karto nuvyko į nurodytą vietą ir Totorviečių tvenkinyje sulaikė tinklininką.

„Noriu padėkoti sąmoningiems žvejams už suteiktą informaciją. Kadangi pranešta buvo laiku, galėjome reaguoti žaibiškai ir sulaikyti asmenį, kol nebuvo padaryta žala žuvų ištekliams“, – sakė Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Raimondas Smagurauskas.

Už žvejybą tinklais asmeniui gresia bauda iki 300 eurų, draudžiami įrankiai konfiskuoti.

Taip pat už sodyboje rastus 45 statomuosius tinklus asmeniui teks sumokėti iki 200 eurų baudą.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja gyventojams už sąmoningumą ir apie pastebėtus pažeidimus prašo pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min