Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Matuosis tolerancijos „akinius“

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Kaune bus minima Tarptautinė rasinės diskriminacijos panaikinimo diena. Ta proga mieste vyks tolerancijos akcija „Akiniai“.

Akcijos renginiai nuo 14 val. vyks buvusiame restorane „Metropolis“. Organizatoriai sako, kad tolerancijos akiniai skatina „pasimatuoti“ žmogaus teisių idėjas, pažvelgti giliau į kiekvieno žmogaus prigimtinį orumą, nepaisant odos spalvos, etninės kilmės, kalbos, religijos, įsitikinimų, negalios, amžiaus bei tavo ar tavo partnerio lyties. Žvelgiant per tolerancijos akinius puikiai matyti, kad visi esame visi skirtingi, bet lygūs.

Kauniečiai galės išvysti filmą „Svetimas tarp savų“, pasiklausyti Etninių tyrimų centro projektų vadovo Karolio Žibo paskaitos ir įsitraukti į diskusiją apie etninį nepakantumą, jo priežastis bei pasekmes. Atskiroje erdvėje bus rodomi įvairūs, su diskriminacija bei žmogaus teisėmis susiję, filmai, taip pat lankytojai bus kviečiami piešti šias temas atspindinčius kūrinius, pasigaminti savo tolerancijos akinius.

„Tradiciškai renginyje dalyvaus ir kitas toleranciją skatinantis projektas „Gyvoji biblioteka“. Joje galės apsilankyti visi, kurie nori susitikti su savo stereotipais ir išankstinėmis nuostatomis. Visi, kurie nori paskirti pusvalandį savo dienos šiam nepaprastam patyrimui“, – sakė viena iš organizatorių, Kauno apskrities visuomenės sveikatos ugdymo centro edukologė Lina Vosyliūtė.

Akciją užbaigs vakarinė dalis, kurioje pasirodys įvairūs DJ'ai ir VJ'ai. Vakarėlio durys atveriamos 20 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min