Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 8d. 18:54

Mažoji Drąsiaus Kedžio dukra į mokyklą po atostogų negrįš

Prie N.Venckienės namų
Aliaus Koroliovo nuotr. / Anot Audronės Skučienės, Drąsiaus Kedžio dukrą bus bandoma mokyti namuose.

Su teta Neringa Venckiene gyvenanti Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra į mokyklą po žiemos atostogų greičiausiai negrįš. Kaip „Lietuvos ryto“ televizijai sakė D.Kedžio teta Audronė Skučienė, mergaitę ketinama bandyti mokyti privačiai namuose.

Esą tokių priemonių ketinama imtis, kol viskas aprims, „kol pedofilijos bylą atsivers“, teigė A.Skučienė. Iš moters žodžių galima suprasti, kad bijoma, jog iš mokyklos mergaitę motina paprasčiausiai pagrobs.

„Jie jau tada nežiūrės, griebs tą mergaitę. Gali jai ten ir traumą psichinę padaryti atlėkę. Ir kitiems vaikams“, – kalbėjo D.Kedžio teta.

Kėdainių rajono apylinkės teismas dar gruodžio 16 dieną priėmė sprendimą perduoti mergaitę biologinei motinai L.Stankūnaitei. Tai turėjo būti padaryta iki naujųjų metų. Tačiau mergaitė iki šiol gyvena savo tetos ir globėjos N.Venckienės namuose, kadangi pastaroji tvirtina negalinti per prievartą mergaitės atiduoti motinai. Pati mergaitė esą pas motiną apsigyventi nenorinti.

Mergaitės perdavimo motinai procedūrą turinti įvykdyti Kauno antstolė Sonata Vaicekauskienė šią savaitę pareiškė turinti vilčių, kad Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimas bus įvykdytas gera valia. Tačiau jeigu N.Venckienė to nepadarys, tuomet teismo bus prašoma leidimo sprendimą įvykdyti prievarta.

Bet esą tai nereiškia, kad prievarta bus naudojama prieš vaiką. „Jokios prievartos prieš vaiką nėra ir būti negali. Ši priemonė yra taikoma tiems asmenims, kurie trukdo įvykdyti šį teismo sprendimą – perduoti vaiką man“, – trečiadienį žurnalistams sakė S.Vaicekauskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min