Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 1d. 11:43

Medikai: Naujųjų naktis Vilniuje buvo nerami, bet be ypatingų nelaimių

Šventiniu koncertu sostinė sutiko Naujuosius metus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Kol vilniečiai šventė, medikai turėjo itin daug darbo.

Kol vilniečiai šventė ir grožėjosi į dangų leidžiamais fejerverkais, Vilniaus medikai teigė turėję itin daug darbo. Jo esą padaugėja kiekvieną laisvadienį, tačiau Naujųjų metų naktį iškvietimų, traumų buvo ypač daug. Kaip ir kasmet, neišvengta ir susižalojimų leidžiant šventines petardas.

Vilniaus greitosios pagalbos stoties gydytojo Vytenio Keršio teigimu, Naujųjų metų naktį medikai neturėjo laiko švęsti. „Laisvadieniais kiekviena naktis būna nerami, tačiau ši, pasitinkant Naujuosius, buvo ypač darbinga. Po vidurnakčio per septynias valandas sulaukėme 146 iškvietimų, o tai yra labai daug“, – sakė gydytojas.

Tiesa, didelių nelaimių Vilniuje šiąnakt neįvyko, medikus gyventojai daugiausia kvietė dėl smulkių traumų. „Nieko ypatingo Naujųjų metų naktį neįvyko, daugiausia visokių smulkių traumų pasitaikė. Buvo ir girtų, daugiausia būtent neblaivūs asmenys ir patyrė traumas. Teko važinėti po visą miestą, neišskirčiau, kad iš kažkokios vietos sulaukėme daugiau iškvietimų“, – teigė V.Keršys.

Skaudžiausia nelaimė, anot Vilniaus greitosios pagalbos stoties gydytojo, įvyko Naujųjų išvakarėse. „Penktadienio vakarą buvo gaisras Lvovo gatvėje, kuriame nukentėjusi moteris nuvežta į ligoninę, tai pat rastas lavonas. Daugiau tokių skaudžių nelaimių nebuvo“, – sakė V.Keršys.

Plūsta neblaivūs asmenys

Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Priėmimo–skubiosios pagalbos ir konsultacijų skyriaus medikai „15min.lt“ sakė, kad naktis buvo gana rami, nieko ypatingo neužfiksuota, tačiau rytas išaušo labai neramus, kadangi į ligoninę plūsta neblaivūs asmenys.

Šios ligoninės Skubiosios traumatologinės pagalbos skyrius jau naktį sulaukė daugybės susižalojusių vilniečių. Anot skyriaus medikų, į ligoninę plūdo neblaivūs susižaloję asmenys, neretai nukentėję per muštynes. Medikai juokavo, kad Naujųjų metų mūsų liaudis ramiai atšvęsti tiesiog nemoka.

„Ir ryte turime traumų, patirtų dėl girtumo, kvailumo, slidumo. Yra lūžių, sumušimų, žaizdų visokių“, – vardijo skyriaus gydytojas Šarūnas Žemaitis.

Nuo petardų nukentėjusiųjų į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę Naujųjų metų naktį buvo atvežti trys. Medikus džiugina tik tai, kad nukentėjusiųjų mažėja, ankstesniais metais petardos pridarydavo kur kas daugiau žalos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min