Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 1d. 12:00

Medikai tvirtina Naujųjų metų naktį poilsiui neturėję laiko

Vilniečiai šventė iš širdies – medikams darbo netrūko.
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Vilniečiai šventė iš širdies – medikams darbo netrūko.

Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) medikai sausio 1-osios rytą neslėpė – naujametinę naktį ilsėtis ar švęsti jie laiko neturėjo. Darbo netrūko, o daugiausia iškvietimų sulaukta dėl apsinuodijimų alkoholiu ir įvairių traumų.

„Visą naktį neišlipome iš mašinų“, – paklausta, ar daug Greitosios medicinos pagalbos stoties medikai turėjo darbo pasitinkant Naujuosius metus, sakė Vilniaus GMPS pamainos vyriausioji gydytoja Liudvika Šafranovič.

Gydytojos teigimu, nors darbo buvę itin daug, jiems tai – eilinė Naujųjų metų naktis, prie kokios medikai jau įpratę. O iškvietimus ji teigė suskirsčiusi į dvi grupes: apsinuodijimai alkoholiu ir įvairios traumos.

„Tai balionėliu dujų pripurškė, tai pargriuvo ir pakaušį prasiskėlė, tai susimušė. Buvo susižalojusių kojas, galvas, rankas. Nieko ypatingo nebuvo, bet kvietimų išties daug“, – teigė L.Šafranovič.

Dangų puošę fejerverkai vieniems buvo itin gražus reginys, tačiau kitiems tapo skaudžių nelaimių priežastimi. GMPS pamainos vyriausiosios gydytojos teigimu, Vilniaus apskrityje medikai sulaukė kelių pranešimų apie tokias nelaimes, į ligonines nugabenti keturi žmonės. Trys iš jų Naujuosius pasitiko Vilniuje, dar vienas – Švenčionių rajone Adutiškyje.

„Iš Subačiaus gatvės į ligoninę nuvežti du nuo fejerverkų nukentėję asmenys. Dzūkų gatvėje moteris apdegė galvą. Taip pat buvo atvejis Švenčionių rajone. Tiek kartų važiavome šią naktį“, – aiškino L.Šafranovič.

Tačiau įtempta naktis gydytojai neatrodo kažkas neįprasto – esą taip būna sutinkant kiekvienus Naujuosius metus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min