Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2012 01 01

Medikai tvirtina Naujųjų metų naktį poilsiui neturėję laiko

Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) medikai sausio 1-osios rytą neslėpė – naujametinę naktį ilsėtis ar švęsti jie laiko neturėjo. Darbo netrūko, o daugiausia iškvietimų sulaukta dėl apsinuodijimų alkoholiu ir įvairių traumų.
Vilniečiai šventė iš širdies – medikams darbo netrūko.
Vilniečiai šventė iš širdies – medikams darbo netrūko. / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

„Visą naktį neišlipome iš mašinų“, – paklausta, ar daug Greitosios medicinos pagalbos stoties medikai turėjo darbo pasitinkant Naujuosius metus, sakė Vilniaus GMPS pamainos vyriausioji gydytoja Liudvika Šafranovič.

Gydytojos teigimu, nors darbo buvę itin daug, jiems tai – eilinė Naujųjų metų naktis, prie kokios medikai jau įpratę. O iškvietimus ji teigė suskirsčiusi į dvi grupes: apsinuodijimai alkoholiu ir įvairios traumos.

„Tai balionėliu dujų pripurškė, tai pargriuvo ir pakaušį prasiskėlė, tai susimušė. Buvo susižalojusių kojas, galvas, rankas. Nieko ypatingo nebuvo, bet kvietimų išties daug“, – teigė L.Šafranovič.

Dangų puošę fejerverkai vieniems buvo itin gražus reginys, tačiau kitiems tapo skaudžių nelaimių priežastimi. GMPS pamainos vyriausiosios gydytojos teigimu, Vilniaus apskrityje medikai sulaukė kelių pranešimų apie tokias nelaimes, į ligonines nugabenti keturi žmonės. Trys iš jų Naujuosius pasitiko Vilniuje, dar vienas – Švenčionių rajone Adutiškyje.

„Iš Subačiaus gatvės į ligoninę nuvežti du nuo fejerverkų nukentėję asmenys. Dzūkų gatvėje moteris apdegė galvą. Taip pat buvo atvejis Švenčionių rajone. Tiek kartų važiavome šią naktį“, – aiškino L.Šafranovič.

Tačiau įtempta naktis gydytojai neatrodo kažkas neįprasto – esą taip būna sutinkant kiekvienus Naujuosius metus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius