Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės Lukšienės premija atiteko Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokytojai Rūtai Pivoriūnaitei

Rūta Pivoriūnaitė
ŠMM nuotr. / Rūta Pivoriūnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje išrinktas daktarės Meilės Lukšienės premijos laureatas. Šių metų laureate tapo Rūta Pivoriūnaitė, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje mokanti anglų kalbos.

Šiuo apdovanojimu siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės Meilės Lukšienės atminimą, skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo darbus..

Ketvirtus metus mokytojaujanti R.Pivoriūnaitė pasirinko šią specialybę, nes mokykla visada ją traukė. Ji įsitikinusi, kad profesinės mokyklos įvaizdis gali būti ir yra pozityvus, o jos mokomas dalykas – anglų kalba, – labai dėkingas ir motyvuojantis mokinius dėstant profesinėje mokykloje.            

R.Pivoriūnaitė Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje pradėjo dirbti nuo 2009 m. Iš karto labai aktyviai įsitraukė į mokyklos gyvenimą, dalyvauja ir rengia įvairius renginius, priklauso mokyklos vaiko gerovės komisijai. Jauna mokytoja jau veda atviras ir integruotas pamokas. Šiuo metu R. Pivoriūnaitė kartu su profesijos mokytoju rengia integruotų profesinio mokymo-anglų kalbos pamokų ciklą. 

Jau antraisiais darbo metais ji buvo paskirta klasės auklėtoja. Nors tai iššūkis jaunam mokytojui, ji tapo puikia klasės vadove. Mokytoja sugebėjo ir tėvus sudominti mokyklos gyvenimu, įtraukti juos  į bendrą veiklą.   

R.Pivoriūnaitė aktyviai dalyvauja mokyklos vykdomuose ES projektuose. Šiemet pavasarį Slovakijoje įvykusiame tarptautiniame automechanikų konkurse jos mokiniai užėmė antrąją ir trečiąją vietas, papildomų balų pridėjo geras jų anglų kalbos mokėjimas. Mokytoja rengia mokinių ir mokytojų, išvykstančių stažuotis į kitas šalis, kalbinio parengimo programą ir teminius planus.   

Mokydama kitus R.Pivoriūnaitė toliau gilinasi į mokslus – Mykolo Romerio universitete studijuoja pagal švietimo įstaigų administravimo magistro programą.

Šiemet premijai gauti buvo pateiktos mokytojų kandidatūros iš Raseinių rajono, Marijampolės, Šiaulių, Alytaus, Vilniaus, taip pat to paties rajono bendrojo lavinimo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigos, dviejų profesinio mokymo įstaigų.

Švietimo ir mokslo ministerija dr. Meilės Lukšienės premiją įsteigė 2010 m. Pirmuoju laureatu tapo Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas. Pernai premija apdovanotas Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas Ramūnas Skaudžius.

Į premiją kasmet gali pretenduoti jauni mokytojai iki 35 metų. Premijos dydis – 120 BSI (15 600 Lt).

Temos Premija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min