Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Menų spaustuvė“ Šiltadaržio gatvėje gyvuos mažiausia septynerius metus

Kai kurie politikai įsitikinę, kad sutvarkiusi patalpas viešoji įstaiga „Menų spaustuvė“ dėl jų tolesnio administravimo turėtų kovoti konkurse.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Menų spaustuvė“ be konkurso, politikų sprendimu, patalpomis galės naudotis dar septynerius metus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto taryba nusprendė, kad „Menų spaustuvė“ patalpas Šiltadaržio gatvėje be konkurso nuomosis dar septynerius metus, o tada jau privalės dalyvauti konkurse. Tokį kompromisą pasiūlė meras Vilius Navickas, kadangi tarybai buvo siūlomi patalpas išnuomoti 4, 7, 10 arba 15 metų.

Net nesvarsčiusi siūlymų miesto taryba nutarė, kad dar septynerius metus „Menų spaustuvė“ patalpose, kurias pati prikėlė iš griuvėsių, galės dirbti kaip dirbusi. Tačiau pasibaigus šiam laikotarpiui pagal dabartinį sprendimą bus paskelbtas konkursas ir patalpas administruoti galės jau kita organizacija. Tiesa, statinių paskirtis keistis negalės – čia gali būti vykdoma tik meninė veikla.

Miesto tarybos narys Vidmantas Martikonis siūlė konkursą šioms patalpoms skelbti jau 2015 metais.

Iki šiol „Menų spaustuvė“ patalpomis naudojosi pagal panaudos sutartį, tačiau pasikeitus įstatymams šį sutartis neleido dalį patalpų pernuomoti kitoms institucijom – teatro, šokio trupėms. Todėl pasiūlyta patalpas „Menų spaustuvei“ išnuomoti už simbolinį mokestį – 1 Lt už kv.m.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min