TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Menų spaustuvėje“ pristatyta pirmoji reklamos mokykla

„The Atomic Garden“ reklamos mokyklos pristatymas
„The Atomic Garden“ reklamos mokyklos pristatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Beveik pamiršk draugus. Beveik pamiršk savo mamos baltą mišrainę. Beveik pamiršk lengvą gyvenimą. Jei turi porą – pavojinga.“ Taip į būsimus studentus kreipiasi reklamos mokykla iš Madrido „The Atomic Garden“, kuri jau šių metų rudenį planuoja pradėti veikti Vilniuje.

Birželio 11–14 d. surengta įvadinė „The Atomic Garden“ sesija, kurioje, be mokyklos įkūrėjų iš Ispanijos, dalyvavo ir geriausi Lietuvos rinkos profesionalai. Paskaitas būsimiems reklamos studentams skaitė agentūrų „New!“, „Y & R Not Perfect“, „The Chocolate“, „Milk“, „Adell Taivas Ogilvy“, TBWA vadovai, kūrybos direktoriai ir strategai.

Dalyvių laukia intensyvūs mokymai
Dalyvių laukia intensyvūs mokymai

Keturias dienas vykusioje reklamos meno ir verslo sesijoje supažindinta su jos kūrybos ir vadybos pagrindais, mokyta, kaip parduoti idėją, kas yra reklamos strategija ir kaip treniruoti bene svarbiausią šiame versle kūrybiškumo raumenį.

„Jūs nesate menininkai“

Reklama yra labai sunkus darbas, kuriame prasimuša tik sugebantys atrasti pusiausvyrą tarp nevaržomo kūrybiškumo ir griežtos disciplinos.

Reklamos specialistai pabrėžė, kad, nepaisant kūrybiškos ir neformalios profesijos įvaizdžio, reklama yra labai sunkus darbas, kuriame prasimuša tik sugebantys atrasti pusiausvyrą tarp nevaržomo kūrybiškumo ir griežtos disciplinos.

„Nusiteikite, kad dauguma jūsų idėjų bus atmestos. Reklama tarsi draugė, kuri kasdien trenkia per veidą, bet kai pabučiuoja, tai būna saldžiausias bučinys pasaulyje“, – juokavo vienas mokyklos „The Atomic Garden“ įkūrėjų Rafa Gil.

Žodis „kūrybiškumas“ sesijoje skambėjo turbūt dažniausiai, nes reklamoje, anot pranešėjų, jis reikalingas ne tik idėjas generuojantiems kūrybininkams, bet ir jas parduodantiems ir įgyvendinantiems projektų vadovams.

Reklamos mokykla
Reklamos mokykla

Sesijos dalyviai turėjo progą susipažinti su įvairiomis idėjų generavimo technikomis, o svarbiausias dalykas norint ugdyti gebėjimą kurti, reklamos profesionalų teigimu, yra bendras asmenybės išprusimas. „Filmai, animacija, muzika, poezija, gyvenimo patirtis – viskas lemia jūsų idėjų bagažą“, – sakė agentūros „New!“ kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas. Jo mintį pratęsė „The Atomic Garden” dėstytoja iš Madrido Natalia Mirapeix: „Jeigu jūsų gyvenimas nuobodus, tokie pat bus ir jūsų darbai.“

Startas šį rudenį

Reklamos mokykla Vilniuje startuos su trimis studijų programomis: reklamos kūrybos, projektų valdymo ir skaitmeninės reklamos.

Projekto „The Atomic Garden. Vilnius“ iniciatorius Regis Pranaitis atskleidė, kad pirmąją sesiją mokykla planuoja pradėti dar šiemet, spalį. Mokslai priklausomai nuo pasirinkto dalyko truks nuo 2 iki 5 mėnesių. Po jų vyks 3 mėnesių praktika vienoje geriausių Vilniaus ar Madrido kūrybinių reklamos agentūrų. „Šiuo metu kalbamės ir su Latvijos, Estijos, Lenkijos agentūromis, kad po studijų Vilniuje praktiką būtų galima atlikti ir jose“, – sakė R.Pranaitis.

Reklamos mokykla Vilniuje startuos su trimis studijų programomis: reklamos kūrybos, projektų valdymo ir skaitmeninės reklamos. Reklamos kūrybos kursas yra pagrindinis, jis truks 5 mėnesius, paskaitos ir praktiniai užsiėmimai vyks kiekvieną dieną, mokykla veiks nuo 10 iki 22 val. Projektų valdymo ir skaitmeninės rinkodaros  bus galima mokytis po darbo, šie kursai bus išdėstomi per 2 (skaitmeninė reklama) ar 4 (projektų valdymas) mėnesius. Reklamos studijos Vilniuje kainuos nuo 400 iki 650 eurų per mėnesį. 

Detalios studijų programos ir visas „The Atomic Garden“ dėstytojų sąrašas bus paskelbtas liepą, tačiau jau dabar mokyklos interneto svetainėje ir „Facebook“ paskyroje skelbiama, kad tai vienintelė mokykla, į kurią studentai ateina ne mokytis. „Jie čia beveik dirba, nes tik taip išmokstama iš tikrųjų.“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min