Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus meras Vilius Navickas rinkimuose nedalyvaus

V.Navickas tikina, kad su juo bandoma susidoroti.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Navickas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus meras Vilius Navickas ketvirtadienį kreipėsi į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilniaus sueigą, prašydamas išbraukti jį iš TS-LKD partijos kandidatų į 2011 metų vietos savivaldos rinkimus sąrašo.

„Taip nusprendžiau norėdamas parodyti, kad nesilaikau posto, o dirbau ir dirbu Vilniaus savivaldybėje tik norėdamas atlikti realius, miestui būtinus darbus“, – išplatintame pranešime spaudai pareiškė V.Navickas.

Papildyta 14.47 val.

Paprašytas plačiau pakomentuoti savo sprendimą prašyti išbraukti iš TS-LKD rinkimų sąrašo, V.Navickas sakė, kad taip pasielgė nenorėdamas į konfliktą dar labiau velti partijos. „Dabar bandoma kažkokius asmeninius dalykus primesti partijai, įvelti partiją į diskusiją, parodyti, kad gal partija yra bloga ir nesusitvarko. Aš manau, kad tada bus lengviau partijai dalyvauti savivaldos rinkimuose ir tas taikinys, kuris rinkimuose būčiau aš, bus pašalintas. Manau, drąsiai tai galima pasakyti ir puolęs į balą sausas nekelsi. Gailiuosi dėl to, ką pasakiau, bet noriu dar kartą pabrėžti: niekada nesišnekėjau, kaip pareigūnas su pareigūnu, šnekėjausi su žmogumi, su partijos bičiuliu ir nedariau iš to kažkokių istorijų, norėdamas primesti partijai nereikalingų diskusijų“, – teigė Vilniaus meras.

Tačiau miesto vadovybėje permainų tikėtis nereikėtų. „Koalicija palaiko, frakcijos palaiko, darbai yra tęsiami, palaikymą esu išgirdęs ne vieną kartą. Sumaištis, koalicijų peržiūrėjimas, postų dalybos likus 2–3 mėnesiams turbūt, kaip man sako, tikrai nereikalingos, nes mes gerai dirbome ir galime dirbti toliau“, – pabrėžė V.Navickas ir užtikrino iš mero posto nesitrauksiąs.

Kubilius žino, kaip elgtųsi

TS-LKD partijos vadovas premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį tiesiai neatsakė, kaip elgtųsi atsidūręs V.Navicko situacijoje.

„Nieko nepalaikau: nei vieno, nei kito (nei V.Navicko, nei Š.Skučo – aut. past.). Galiu pasakyti labai aiškiai: žinau, kaip šitoje situacijoje elgčiausi aš pats, ir tikiu, kad taip bus pasielgta“, – pareiškė ministras pirmininkas. Į žurnalistų klausimus, ar tai reiškia raginimą atsistatydinti, A.Kubilius teatsakė šypsena. Jis taip pat pridūrė, kad „tam yra nemažai kitų šalių pavyzdžių“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min