Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merų tradicija – posėdžiai kavinėje

Oficialią Klaipėdos regiono plėtros tarybos salę Danės gatvėje politikai iškeitė į privačias sodybas.
Eglės Petkutės/15min.lt nuotr. / Oficialią Klaipėdos regiono plėtros tarybos salę Danės gatvėje politikai iškeitė į privačias sodybas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos regiono plėtros tarybai pabodo valdiškos salės. Posėdžiams savivaldybių merai mieliau renkasi kaimo turizmo sodybas. Eiliniam tarybos posėdžiui politikai vakar susirinko į Klaipėdos rajono pakelės kavinę „Trys mylimos“.

Čia vyko išvažiuojamasis posėdis, kurio metu išrinktas tarybos pirmininko pavaduotojas. Juo vienbalsiai tapo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Už pietus – iš savo kišenės

Pavaduotoją pasveikinę kolegos čia pat galėjo ir atšvęsti, nes sodyboje veikia kavinė, įsikūręs viešbutis su apartamentais, priimami užsakymai banketams. Posėdis vyko 60 vietų konferencijų salėje. Po posėdžio politikai pietavo vietos kavinėje, tačiau kai kurie teigė už pietus mokėję iš savo kišenės.
Rengti išvažiuojamuosius posėdžius nutarė dar praėjusios kadencijos taryba, kuriai vadovavo Arūnas Burkšas. Jo išlydėtuvės ir paskutinis anos kadencijos tarybos posėdis vyko sodyboje Drevernoje.

Rečiau nei kartą per mėnesį savivaldybių merai renkasi vis kitoje savivaldybėje. Išrinktoji paskiria posėdžio vietą. Šį posėdį nuspręsta surengti Klaipėdos rajone, tad vietą išrinko Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai.

Ekskursijų atsisakyti neketina

Regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šilutės rajono savivaldybės meras Virgilijus Pozingis neįžvelgė problemos, kad jo vadovaujama taryba renkasi ne valdiškas, bet privačias patalpas, kurias posėdžiams reikia nuomoti. Atvirkščiai – jis džiaugėsi, kad gimsta tokių idėjų, kurios neša naudą ir verslininkams, ir savivaldybėms.

„Reikia džiaugtis, kad gimsta tokių idėjų, juk tai reklama verslui, o taip pat ir savivaldybei, kuri siekia pritraukti daugiau investicijų. Jeigu savivaldybė parodo, kaip moka bendradarbiauti su verslininkais, nematau čia nieko blogo. Bendraujame su verslininkais, todėl mums salės daug kur nieko nekainuoja“, – teigė V.Pozingis. Jis neatmetė galimybės kurį kartą išvažiuojamąjį posėdį surengti vienoje iš Šilutės rajono kaimo turizmo sodybų. „Savireklama irgi labai geras dalykas“, – tikino tarybos pirmininkas.
Užuot posėdžiavę savo savivaldybių patalpose, kurios papildomai nieko nekainuoja, politikai mieliau vyksta į išvažiuojamuosius posėdžius, kurių metu susipažįstama su įgyvendinamais investiciniais projektais, apžiūrimi Europos Sąjungos fondų lėšomis rekonstruoti objektai.

„Laikas baigti tuos juokus“

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas įsitikinęs, kad išvykas jau derėtų baigti ir grįžti prie anksčiau galiojusios tvarkos posėdžius rengti oficialioje Klaipėdos regiono plėtros tarybos salėje, kuri šiuo metu priklauso uostamiesčio savivaldybei, o prieš tai – Klaipėdos apskrities viršininko administracijai.
V.Dačkauskas sakė ketinantis teikti oficialų siūlymą posėdžius rengti čia. Pastarasis posėdis pakelės kavinėje buvusi ne jo idėja. Tai esą suorganizavo jau buvęs meras Sigitas Karbauskas.
„Nusprendėme šįkart vietos nebekeisti. Tačiau tuos juokus su išvažiuojamaisiais posėdžiais laikas baigti. Man jau nusibodo tos ekskursijos. Visas savivaldybes jau esame apvažiavę, viską apžiūrėję, todėl nematau priežasčių toliau rengti tas išvykas”, – sakė V.Dačkauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min