Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 18:21

„Mes ne prieš, bet...“: artėjantis karas, vyrai, moterys, vaikai, ministrai

Ketvirtadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas šokinėjo nuo temos prie temos, nes gyvenimas toks – nors, atrodo, ir sausis, kai praėjusių metų pinigai išleisti, o šių metų pinigų dar nėra, bet įvykiai veja vienas kitą.

G.Dabašinskas podkastą pradėjo nuo baugios žinios, kad JAV rengiasi kariauti su Kinija, todėl mums patiems teks atremti Rusijos grėsmę. Išgirdęs R.Celencevičiaus pastabą, kad Lietuvos kariuomenė nebesurenka savanorių, nes trečdalis norinčių yra ligoti, tėškė pareiškimą, kad tėvynę ginti galima ir nesugebant prisitraukti prie skersinio.

Podkasto kūrėjai taip pat aptarė lyčių lygybę valdžios viršūnėse: prezidentūroje – beveik vien moterys, o Vyriausybėje, bent jau dabar, vieni vyrai. Lažybų, kad į aplinkos ministrus bus pasiūlyta moteris, nebūta, nes tai tarsi ir akivaizdu.

Kas dar? Pakalbėta ir apie švietimo bei mokslo ministrą, ir apie Seimo nario Mindaugo Puidoko pastangomis amžiaus procesu virstančią įvaikinimo bylą – trečiadienį teismas kaip tik išnagrinėjo bylą, ar leisti devynmetę iš Kauno įvaikinti šeimai iš Naujosios Zelandijos.

O baigėsi podkastas kažkodėl kalbomis apie naująją kultūros strategiją, kuri tikriausiai užims garbingą vietą kokiame tuščiame ministerijos stalčiuje.

Klausykite ir kartu laukime rytdienos, kai į kovos areną Seime sugrįš pailsėję valdantieji bei anksčiau valdžiusieji.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per 15min.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min