Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 18:13

„Mes ne prieš, bet...“: Dalia Grybauskaitė agituoja ne už, o prieš

Ketvirtadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas pagaliau rado savyje drąsos aptarti prezidentės Dalios Grybauskaitės elgesį per rinkimų kampaniją bei atskleidžia, už ką, agituodama prieš, ji iš tiesų pasisako.

Dar neprasidėjus rinkimų kampanijoms prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, jog nesivels į rinkimų kovas ir neišreikš paramos niekam. Tačiau pastaruoju metu iš prezidentės ir jos patarėjų lūpų liejasi vis daugiau kritikos valdantiesiems bei jų kandidatui į prezidentus premjerui Sauliui Skverneliui. Balsuodama antrajame Vilniaus mero rinkimų ture prezidentė tą dieną, kai draudžiama agitacija, ne tik supliekė S.Skvernelį dėl pasisakymo apie latvius, bet ir atvirai pareiškė balsavusi mero rinkimuose už tą, kuris nevagia. Po šių prezidentės žodžių net nereikėjo ištarti pavardės, kad sužinotum jos pasirinkimą.

Kodėl prezidentė taip elgiasi ir kas yra jos tikrasis favoritas, kurį ji norėtų matyti savo krėsle?

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

02:18
02:03
01:30

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min