Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 19d. 18:07

„Mes ne prieš, bet...“: demaskuotas Rusijos šnipų tinklas. Keista. Labai keista

Podkastas „Mes ne prieš, bet...“
Podkastas „Mes ne prieš, bet...“

Trečiadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas bandė aptarti svarbiausius šios dienos įvykius, bet iš esmės paskendo viename – Valstybės saugumo departamento, Generalinės prokuratūros ir policijos vadovai pranešė, kad demaskuotas Rusijai šnipinėjusių asmenų tinklas, kuris bandė daryti įtaką ir politikai.

Trečiadienį prezidentė Dalia Grybauskaitė ne pasirašė ar vetavo 2019-ųjų biudžetą, o priėmė Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ apdovanojimą. Trečiadienį daugiau nei po tris savaites užtrukusios viešnagės Švietimo ir mokslo ministeriją paliko streiką baigiantys mokytojai.

Tačiau visa tai nuo pat ryto užgožė kita žinia – Valstybės saugumo departamento, Generalinės prokuratūros ir policijos vadovai pranešė demaskavę Rusijai šnipinėjusių asmenų tinklą, kuris bandė daryti įtaką ir politikai. Patvirtinta, kad jau nuo spalio mėnesio suimtas buvęs žinomas politikas Algirdas Paleckis, jau keletą metų minėtas Valstybės saugumo departamento pažymose apie daugiausia Rusijos keliamas grėsmes Lietuvai. Suimtas ir buvęs prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ vadovas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas bei kiti neįvardijami asmenys.

G.Dabašinskas ir R.Celencevičius aiškinosi, kokia šios naujienos svarba, kodėl tai pranešta tik dabar ir kaip tai susiję su mokytojų streikais bei premjero Sauliaus Skvernelio užuominomis, kad prie neramumų šalyje kėlimo gali būti prisidėję ir konservatoriai.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per 15min.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min