Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 14d. 18:10

„Mes ne prieš, bet...“: kas išaugino A.Skardžių su A.Širinskiene ir kodėl R.Karbauskis išgelbėtų britus?

Pirmadienio 15min podkastą „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas pradėjo ne nuo pirmadienio, o nuo savaitgalio atgarsių, kurie iki šiol kaitina viešąją erdvę.

Visą savaitgalį virė aistros dėl „Gabrieliaus“ taikinio Seime, iš kurio smagiai kikeno Artūras Skardžius, Agnė Širinskienė ir Rima Baškienė. Pirmadienį jau pasipylė atsiprašymai bei apgailestavimai, bet G.Dabašinskas, turintis, beje, psichologo išsilavinimą, pažiūrėjo, kas ten slypi po Lietuvos politikos dugnu ir pasvarstė, iš ko išaugo toks politikų elgesys.

Daug kontroversijų sukėlusi partizano Jono Kadžionio-Bėdos kalba Seime minint Sausio 13-ąją iškėlė klausimą – iš kur tas kategoriškumas ir ar jis mums priimtinas, kaip rasti sutarimą, kai dabar dominuoja tokios kategoriškos tiesos ir pozicijos?

Na, ir žinoma, artėjantis lemiamas Didžiosios Britanijos parlamento sprendimas dėl premjerės T.May suderėtų „Brexit“ sąlygų. Bediskutuojant paaiškėjo, kad britų bėda ta, kad jie neturi Ramūno Karbauskio, kuris grėsmės akivaizdoje suimtų viską į savo žemdirbiškas rankas ir pasiektų reikiamą rezultatą.

Neliko apeitas ir Lietuvą pagaliau pasiekęs skandalas dėl kompanijos „Huawei“ tariamo ar tikro šnipinėjimo Kinijos vyriausybės naudai ir net labai jau menkas dėl įtarimo šnipinėjus Rusijai suimto Algirdo Paleckio šalininkų piketas.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per 15min.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min