Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 7d. 18:16

„Mes ne prieš, bet...“: kodėl Lietuvos vadovai ignoruoja stačiatikių Kalėdas?

Pirmadienio 15min podkastą „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas pradėjo nuo pasveikinimo Lietuvos stačiatikiams, švenčiantiems Kalėdas. Gal ir nebūtų sveikinę, bet kadangi šalies vadovai tyli, teko atlikti šią pareigą.

Kodėl Lietuvos vadovai nesiteikia pasveikinti savo piliečių, išpažįstančių stačiatikybę? Klausimas sudėtingas, tad ir atsakymas nėra vienareikšmiškas.

Podkaste taip pat švenčiama dar viena šventė – pirmadienį sukako mėnuo, kai Lietuvos vyriausybė dirba be trijų ministrų – aplinkos, kultūros bei švietimo ir mokslo. Ir ne tik dirba, bet gal net sėkmingiau nei su ministrais, nes nėra nesutarimų, nei su Seimu, nei su premjeru. Čia liūdnai konstatuojama, kad šioje srityje mums dar toli iki latvių, kurie jau pusmetį sėkmingai gyvena be Vyriausybės ir net tik su 1/12 biudžeto.

Na, ir žinoma, kaip be Andriaus Tapino ir net Antano Guogos, tapusio slaptu Sauliaus Skvernelio koziriu. Bei, žinoma, bendrų Algirdo Butkevičiaus ir prezidentinių reitingų lyderio Gitano Nausėdos pusryčių. Juos apmąstydamas G.Dabašinskas netikėtai pajunta nostalgiją A.Butkevičiaus laikams.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per 15min.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min