Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 15d. 18:08

„Mes ne prieš, bet...“: narkotikai, NATO be JAV, žiauri Lenkijos pamoka ir Astravo bėda

Antradienio 15min podkastą „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas pradėjo nuo narkotikų. Žinoma, ne vartojimo, o kalbų apie iniciatyvas diferencijuoti bausmes už juos.

G.Dabašinskas iškėlė įdomią hipotezę, kodėl būtent konservatorių atstovas ėmėsi iniciatyvos mažinti bausmes už nedidelį narkotikų kiekį. Dabar bausmė tik viena – laisvės atėmimas.

Vėliau kalba pasisuko į Lenkiją, kurią sukrėtė liberalaus Gdansko mero nužudymas ir vėl sugrįžo į Lietuvą, nes ir pas mus ryškėja lenkiški motyvai – galios kaupimas vienose rankose ir neapykantos skatinimas.

Laidoje taip pat aptartas ir naujas Baltarusijos diktatoriaus Aliaksandro Lukašenkos kvietimas Lietuvai kartu eksploatuoti baigiamą statyti Astravo atominę elektrinę. Ar mes pasiryžę apie tai kalbėtis? Ir, svarbiausia, su kuo?

Žinoma, neliko be dėmesio ir Didžiosios Britanijos drama dėl „Brexit“ bei tariami ar tikri JAV prezidento Donaldo Trumpo norai palikti NATO.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir šiandien startavusią naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min