Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 15d. 18:56

„Mes ne prieš, bet...“: orakulų prognozė – kas, kur ir kodėl laimės šį sekmadienį?

Penktadieno 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas įsijautė į ekstrasensų vaidmenis ir iš anksto paskelbė, ką išsirinksime į merų postus šį sekmadienį.

Pirmajame tiesioginių merų rinkimų ture merus išsirinko 19 savivaldybių. Šį sekmadienį paaiškės, kas užims dar 41 savivaldybės merų postus. Kas laimės Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje? Zarasuose, Lazdijuose, Pagėgiuose, Kalvarijoje, Tauragėje, o gal Varėnoje?

R.Celencevičius ir G.Dabašinskas apžvelgė visas likusias 41 dvikovą ir paskelbė prognozes, kas, kur ir kodėl nugalės. Sekmadienį sužinosime, ar turime aiškiaregystės dovaną.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min