Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 13d. 18:20

„Mes ne prieš, bet...“: R.Karbauskiui labiausiai reikia bijoti ne konservatorių, o savęs

Rinkimų kampanija Lietuvoje jau smagiai įsisuko. Sąmokslo teorijos, gandai, baimės, užkulisiniai žaidimai kasdien vis labiau užgožia tai, kas vyksta iš tiesų. Trečiadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas pabandė išsiaiškinti, ar Ramūnui Karbauskiui reikia bijoti priešlaikinių rinkimų, kas juos gali išprovokuoti, kodėl rinkėjams, kuriems ir taip gali skaudėti galvą dėl kandidatų į prezidentus gausos, dar bandoma įpiršti du referendumus.

Be politinių peripetijų dar ant liežuvio galo buvo ir donkichotiška Stasio Jakeliūno kova su „Revolut“ bei finišo tiesiąją Vilniaus savivaldybės taryboje pasiekusi daugiafunkcio koplekso, geriau žinomo Nacionalinio stadiono vardu, statybos koncesijos sutartis.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“vartotojus atsisiųsti programėlę!

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min