Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 9d. 18:19

„Mes ne prieš, bet...“: S.Skvernelio ministras iš rankovės ir L.Kukuraičio kablys M.Puidokui

Premjeras Saulius Skvernelis pagaliau nusprendė, ką nori matyti naujuoju švietimo, mokslo ir sporto ministru, tad trečiadienio 15min podkastą „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistams Raimundui Celencevičiui ir Ginui Dabašinskui teko pradėti nuo šios netikėtos naujienos.

Kas tas Algirdas Monkevičius ir kodėl jis ketvirtą kartą nori užimti Švietimo ir mokslo bei, nuo šių metų, dar ir sporto, ministeriją? Benaršydami šį kandidatą G.Dabašinskas ir R.Celencevičius nuklydo net į neatmenamus 2002-uosius.

Kita tema – tyliausias ir nuolankiausias Vyriausybės narys socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pagaliau sukaupė visą drąsą ir išdėjo, ką galvoja apie Seimo narį Mindaugą Puidoką, drebinantį vaiko teisių apsaugos sistemos pamatus. Į ką tai išvirs? Ir kodėl agresyvūs veikėjai nevaržomai kraunasi politinį kapitalą naudodamiesi net melagingais faktais?

Trečia tema – Prancūzijoje protestuojančios „geltonosios liemenės“ ragina šalies piliečius atsiimti iš bankų savo pinigus, sukelti finansinę krizę ir taip priversti valdžią vykdyti jų reikalavimus. R.Celencevičius pasidžiaugė, kad Lietuvoje „geltonąją liemenę“ kol kas vilki tik S.Jakeliūnas, o G.Dabašinską ši naujiena nunešė net į Ameriką ir galiausiai panardino į Baltijos dugną, kur įvairių šalių teritoriniuose dugnuose vinguriuoja „Gazprom“ vamzdžiai.

Apie šiandien „MG Baltic“ byloje liudijusį vėl Vilniaus mero posto siekiantį Artūrą Zuoką nebuvo pasakyta nieko. Tik nuskambėjo žodis „lūzeris“.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per 15min.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min