TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Metalinių garažų savininkams nukėlimui duoda dar savaitę

Ketvirtadienį darbininkai atidarinėjo tik šeimininkų nebeturinčius garažus.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ketvirtadienį darbininkai atidarinėjo tik šeimininkų nebeturinčius garažus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Metalinių garažų Sietyno gatvėje 2A savininkai išsiderėjo dar savaitę, per kurią galės nusikelti savo turtą. Taip pat jiems bus padėta tuos garažus išsivežti. Tačiau ar jiems tikrai per savaitę pavyks padaryti tai, ko nesugebėjo atlikti per pastaruosius dvejus metus, dar nežinia.

Nukelti metalinių garažų atvykusius antstolius, Vilniaus savivaldybės ir bendrovės „Grinda“ darbuotojus pasitiko nepatenkinti savininkai. Pastarieji piktinosi, kad yra išvaromi ir atimamas jų turtas, kurį kai kurie turėjo net beveik 40 metų.

Grasino teismais

„Bendrija nebuvo panaikinta, tegu naikina, tuomet bus teismo sprendimas iškelti garažus ir mes išeisime iš čia. Jeigu iškels mano garažą, turbūt kreipsiuosi į teismą“, – kalbėjo vieno garažo savininkas Igoris.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Garažuose esantį turtą fiksavo antstoliai.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Garažuose esantį turtą fiksavo antstoliai.

Igorio teigimu, teismai gali tęstis ilgai, bet sprendimas turėtų būti sąžiningas ir palankus žmonėms. „Aš neturiu kitos išeities – tik bylinėtis teisme. Gali man duoti terminą, per kurį turėčiau išsikelti, padėti pervežti, suteikti kitą žemės sklypą. Bet jeigu bus priverstinai nukeltas, išardytas, sudraskytas mano turtas, teisybės ieškosiu teisme“, – karščiavosi vyras.

Tačiau Karoliniškių seniūnijos vyriausiasis specialistas Alvydas Klečkauskas nesutiko su metalinių garažų priekaištais, kad jiems neužtekę laiko sutvarkyti savo turtą. „Buvo nuolat kabinami įspėjimai, raginama nusikelti garažus iš pradžių iki pernai metų lapkričio 30 dienos, tada – iki gruodžio 31-osios, tada iki liepos pabaigos. O dabar jau su antstoliais atėjome. Kitaip jie nereaguoja, galvoja, kad čia viskas tęsis ir tęsis“, – sakė A.Klečkauskas.

Sutarta geruoju

Vis dėlto savivaldybės atstovai nebuvo linkę į konfliktus. Tuos garažus, kurių savininkai nebuvo rasti ar jie pretenzijų nekėlė, imta nukėlinėti, o kitiems duota dar savaitė, per kurią jie turės patys savo turtą išvežti iš būsimosios Vakarinio aplinkkelio zonos. Šioje vietoje bus įvažiavimas ir išvažiavimas iš aplinkkelio.

Anot Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Jono Urbanavičiaus, su savininkais pavyko susitarti, tačiau kitą ketvirtadienį garažai, kurie vis dar stovės, bus išvežti neatsižvelgiant į jokius prašymus.

„Tuos garažus, kurie neturi ar mes nerandame jų savininkų, išvešime į „Grindos“ bazę, bet tokių yra tik vienas kitas. Kitiems pats statybos rangovas padės persivežti garažus ten, kur savininkai norės. Aš paskambinau „Kauno tiltų“ vadovams ir jie geranoriškai sutiko pagelbėti“, – sakė J.Urbanavičius.

„Kauno tiltų“ darbuotojai, buvę nukeliant pirmuosius garažus, neslėpė, kad šie statiniai jiems trukdo vykdant vakarinio aplinkkelio statybas, tačiau saugoti nukeltus ir išardytus garažus jie irgi nenorėtų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min