Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 09 03, 15:33

„MG Baltic“ byla: svarbiausio liudytojo Dariaus Mockaus teismas artimiausiu metu neapklaus

Politinės korupcijos bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas, birželį dėl teisėjos ligos atidėjęs visus posėdžius iki rudens, bylos nagrinėjimą atnaujins trečiadienį. Tačiau nors vasaros pradžioje planuota apklausti svarbiausią liudytoją – „MG Baltic“ prezidentą ir vienintelį akcininką Darių Mockų, jo apklausa ir vėl nenumatoma. Koncerno atstovai teigia neprašę atidėti apklausos.
Darius Mockus
Darius Mockus / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Šioje byloje, kurią Vilniaus apygardos teismas nagrinėja daugiau kaip metus, D.Mockus niekuo nėra kaltinamas – kaltinamaisiais patraukti buvęs koncerno viceprezidentas Raimondas Kurlianskis ir pats koncernas kaip juridinis asmuo.

Pirmą kartą D.Mockų teismas apklausti turėjo praėjusią žiemą. Tačiau, kaip rašė „Lietuvos rytas“, teismas gavo ne tik D.Mockaus, bet ir koncerno valdybos nario Romano Raulynaičio laišką, kad apklausai jie laiko turės tik birželį.

Tačiau birželio 10 dieną, kai buvo numatyta D.Mockaus apklausa, žurnalistai rado užrakintą salę.

Teismo atstovai paaiškino, kad dėl teisėjos ligos atidėtas ne tik tą dieną numatytas posėdis, bet ir visi posėdžiai, kurie buvo numatyti iki rudens.

Tuomet buvo planuojama D.Mockų apklausti rugsėjo 4 dieną.

Tačiau Vilniaus apygardos teismo atstovės spaudai Linos Nemeikaitės 15min pateiktais duomenimis, trečiadienį bus apklaustas viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus, buvęs europarlamentaras Valentinas Mazuronis ir buvusi parlamentarė Dangutė Mikutienė.

Penktadienį numatytame posėdyje D.Mockaus apklausa taip pat nenumatyta.

„MG Baltic“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos direktorius Tadas Marčiukaitis 15min sakė, kad D.Mockus jokių prašymų teismui neturėjo, o teismas apklausia tuos liudininkus, kuriuos buvo numatęs apklausti rugsėjį.

Vilniaus apygardos teismas 15min kol kas to nepakomentavo – kai gausime jų atsakymą, straipsnis bus papildytas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min