Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 25d. 19:56

Michaelo Jacksono atminimui Kaune degs 3650 žvakučių (nuotraukos)

M.Jacksono smėlio skulptūra
Organizatorių nuotr. / M.Jacksono smėlio skulptūra

Sukanka metai, kai pasaulis neteko legendinio dainininko, popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono. Šeštadienį (birželio 26 d.) 19 val. metinėms paminėti prie „Kauno Akropolio“ vykstančio smėlio skulptūrų festivalio „Olialia Sunset Sand 2010“ metu pastatytos M.Jacksono smėlio skulptūros bus uždegta 3650 žvakučių.

„Tokiu būdu norime pagerbti jo atminimą ir prisijungti prie milijonų Michaelo Jacksono gerbėjų visame pasaulyje“, – sako festivalio „Olialia Sunset Sand 2010“ meno vadovas Sandis Kondratas.

Legendiniam popkaraliui skirtos smėlio skulptūros aukštis siekia 6 metrus. Festivaliui iš viso pastatyta net 15 įspūdingo dydžio smėlio skulptūrų, kurių aukštis siekia nuo 2 iki 6 metrų. Skulptūroms panaudota daugiau nei 500 tonų specialaus smėlio, atgabento iš Rizgonių karjero, esančio Jonavos rajone.

Smėlio skulptūrų parke lankytojai gali pamatyti ne tik Michaelo Jacksono skulptūrą, bet ir Kauno „Žalgirio“ prezidentą Arvydą Sabonį, „Formulės–1“ bolidą ir legendinį lenktynininką Michaelį Schumacherį, JAV Laisvės statulą, garsųjį Egipto Sfinksą, Trakų pilį, Eifelio ir Pizos bokštus, animacinio filmo „Šrekas“ pagrindinį herojų ir jo ištikimą draugą, dinozaurų, garsių Lietuvos ir užsienio žmonių skulptūras.

„Olialia SunSet Sand Akropolis 2010” smėlio skulptūrų parkas dirba nuo 10 iki 21 val. kasdien iki rugsėjo mėnesio.

Festivalyje „Olialia SunSet Sand Akropolis 2010“ dalyvauja dešimt pasaulinio garso smėlio skulptorių iš JAV, Japonijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Latvijos, Rusijos, Airijos ir Lietuvos. Tokio lygio smėlio skulptūrų specialistai į Lietuvą atvyko pirmą kartą: JAV vieno iš didžiausių smėlio skulptorių konkurso „Virginia Beach“ nugalėtoja Eva Suzuko –McGrew, Kinijos smėlio skulptūrų festivalio, kurio pagrindinė tema buvo Pekino olimpinės žaidynės, pirmosios vietos laimėtojas Sandis Kondratas, tarptautinių festivalių nugalėtojas Jukka Lakela iš Suomijos, garsūs Didžiosios Britanijos smėlio skulptoriai Zara Gaze ir Christopher Squier, taip pat jų kolegos iš Lietuvos Donatas Mockus ir Liutautas Greižė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min