Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 14d. 08:25

Mieste daugės socialinės reklamos

Savivaldybė tikisi, kad įgyvendinus keletą naujovių lauko reklamos srityje, miesto iždą papildys didesnės pajamos, nei planuota.
T.Juodaičio/Scanpix nuotr. / Reklama

Vilniaus stotelių stendus, reklamų skydus ir kitas viešąsias vietas netrukus turėtų užpildyti socialinė reklama. Taip ketinama ugdyti miestiečių sąmoningumą, o pats projektas į sostinės biudžetą nesitaiko.

Socialinės iniciatyvos kartu su miesto valdžia ėmėsi viešoji įstaiga „Wake Up Beauty“, burianti tokiais projektais suinteresuotus menininkus, profesionalius fotografus, rinkodaros specialistus ir kitus susidomėjusius miestiečius.

„Siūlome vienyti visus suinteresuotus žmones ir nemokamai kurti socialinę reklamą bei rengti projektus, nukreiptus į ekologiją, švarą ir kitas aktualias sritis“, – dėstė „Wake Up Beauty“ atstovas, žinomas fotografas Tomas Kauneckas.

Viešosios įstaigos iniciatoriai vakar lankėsi pas miesto merą Vilių Navicką, kur buvo tariamasi, kokių projektų miestui reikėtų.

„Kalbėjome apie lauko reklamas, skatinančias nešiukšlinti, nemėtyti nuorūkų ir panašiai. Kitą savaitę spręsime, ko konkrečiai miestui reikia. Socialinė reklama miestui turėtų nieko nekainuoti“, – tikino V.Navickas.

Tikimasi, kad prie ruošiamos akcijos prisidės reklamą kuriančios įmonės, reklamos platintojai ir žiniasklaidos priemonės.

Temos: 2 Reklama Biudžetas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min