TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno centrui – papildoma saugumo dozė

Pasak „Likurgo“ vadovo K.Rudžionio, apsaugininkai Senamiesčio gatvelėmis patruliuos tiek dažnai, kiek tik galės.
A.Koroliovo nuotr. / Pasak „Likurgo“ vadovo K.Rudžionio, apsaugininkai Senamiesčio gatvelėmis patruliuos tiek dažnai, kiek tik galės.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prie Kauno centro saugumu besirūpinančių policijos pajėgų prisijungia ir į Laisvės alėjos bei Senamiesčio verslininkų kvietimą atsiliepusios dvi saugos tarnybos. Tiesa, apsaugininkai pirmiausia rūpinsis savo klientų saugumu, ir tik paskui stebės viešąsias miesto erdves.

Prisidėti prie šios iniciatyvos nutarusių saugos tarnybų „Likurgas“ ir „Kvintencija“ darbuotojai Laisvės alėjoje, ją kertančiose pėsčiųjų gatvėse bei miesto senamiestyje penktadieniais ir šeštadieniais patruliuos nuo 23 val. iki 5 val. ryto, o likusiomis dienomis – nuo 24 iki 4 val. Saugos tarnybų atstovai visą miesto centro teritoriją pasidalino į dvi dalis – „Kvintencija“ prižiūrės Laisvės alėją, o „Likurgo“ apsaugininkai bus atsakingi už saugumą Senamiesčio gatvelėse.

Patruliuos tiek, kiek galės

„Pro visą Senamiestį nakties metu pravažiuosime ne kartą. Kokio nors konkretaus skaičiaus negaliu įvardinti. Jeigu būtų piniginis atlygis, mes turėtume tam tikrą grafiką. Tuo tarpu dabar mes pravažiuojame tiek, kad nenukentėtų mūsų tiesioginė veikla“, – aiškino saugos tarnybos „Likurgas“ direktorius Kęstutis Rudžionis.

Prie šios iniciatyvos prisidėjusi miesto savivaldybė skelbiasi trims mėnesiams privačias saugos tarnybas atleidusi nuo mokesčio už leidimą transporto priemonėms įvažiuoti į Laisvės alėją, Vilniaus gatvę bei kitas valstybės saugomas teritorijas. Tiesa, anot K.Rudžionio, jo vadovaujamą bendrovę prisidėti prie šios iniciatyvos paskatino ne minėta lengvata.

„Mes to mokesčio niekada nemokėjome, nes mums nereikdavo įvažiuoti į valstybės saugomas teritorijas. Tuo tarpu dabar, užtikrinant miestiečių saugumą, jau reikia. Tad atleidimas nuo mokesčio yra sąlyginis dalykas“, – paaiškino „Likurgo“ vadovas.

Patruliuos bent iki rudens

Pasak Kauno policijos atstovų, ši verslininkų iniciatyva yra labai sveikintina – sumažėjus pareigūnų pajėgoms ji mieste esą padės sušvelninti neigiamas pasekmes saugumui.

„Žmonės tikrai jausis saugiau, kai matys pro Laisvės alėją ar Senamiestį pravažiuojančius apsaugininkų automobilius su specialiaisiais ženklais. Policijos pajėgos miesto centre išliks panašios“, – teigė laikinai Kauno policijos atstovo spaudai pareigas einantis Jonas Stonys ir pridūrė, kad vasarą Kauno centre kartais dirba sustiprintos pareigūnų pajėgos.

Privačių saugos tarnybų apsaugininkai centrinėse miesto gatvėse patruliuos bent iki spalio mėnesio pradžios. Tuomet paaiškės, ar ši iniciatyva bus tęsiama ir toliau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min