Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Miesto vadovai persėdo į naująsias škodas

PavadinimasSavivaldybės vadovai „Škoda Superb“ automobiliais bus vežiojami artimiausius ketverius metus.
Aliaus Koroliovo nuotr. / Savivaldybės vadovai „Škoda Superb“ automobiliais bus vežiojami artimiausius ketverius metus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nusivylę dažnokai gedusiais automobiliais „VW Passat“, Kauno miesto vadovai persėdo į dyzeliniais varikliais varomus „Škoda Superb“.

Iš keturių iki šiol nuomotų „VW Passat“ Kauno savivaldybės garaže praėjusią savaitę liko tik vienas. Mažiausiai gedusiu automobiliu toliau bus vežiojamas vicemeras Rimantas Mikaitis, o savivaldybė šią transporto priemonę ketina išpirkti už jos likutinę vertę, kuri, 15min.lt žiniomis, sieks apie trečdalį pradinės kainos.

Tris vokiškus „VW Passat“ praėjusią savaitę pakeitė trys čekiškos škodos. Jas 4 metų laikotarpiui savivaldybė išsinuomojo iš konkursą laimėjusios bendrovės. Dvi mašinos yra visai naujos, turinčios 1,9 litro darbinio tūrio dyzelinius variklius, o viena – metų senumo. Pastarosios ratus varo 2 litrų darbinio tūrio dyzelinis agregatas. „Konkurso nugalėtoją lėmė mažiausia pasiūlyta kaina“, – lakoniškai paaiškino savivaldybės Transporto poskyrio vedėjas Vytautas Valenta.

Ketverius metus savivaldybei už vieno automobilio nuomą kas mėnesį teks pakloti kiek daugiau nei 2 tūkst. Lt. Tiesa, už šiuos pinigus savivaldybei mašinas išnuomojusi bendrovė jas prižiūrės ir, jei reikės, remontuos. Savivaldybei liks tik pilti degalus.

Viena naująja „Škoda Superb“ vežiojamas meras Andrius Kupčinskas, kita – jo pavaduotojas Algimantas Kurlavičius, o trečioji skirta savivaldybės administracijos direktoriui Vygantui Gudėnui. Vicemerui R.Mikaičiui paliktas senasis „VW Passat“, o kitas mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius ir toliau bus vežiojamas 2003 metais pagaminta „Opel Vectra“. Dar vienas vicemeras Steponas Vaičikauskas tarnybinio automobilio yra atsisakęs.

„Mašinas vertinti dar ankstoka, nes vairuotojai dar mažai su jomis nuvažiavo, – kalbėjo V.Valenta. – Aišku, reikia tikėtis, kad automobiliai bus patikimi. Tiesa, bet kokiu atveju jų remontu mums rūpintis jau nereikės.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min