Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 22, 07:37

Migracijos departamentas atnaujina gyventojų priėmimą gyva eile

Migracijos departamentas po daugiau nei mėnesio pertraukos nuo pirmadienio atnaujina gyventojų priėmimą gyva eile visuose klientų aptarnavimo padaliniuose.
Migracijos departamentas
Migracijos departamentas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Jo teigimu, kadangi didžiausias klientų srautas aptarnaujamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, šiuose miestuose rugpjūtį specialistai klientus aptarnaus prailgintomis darbo valandomis ir savaitgalį: pirmadieniais–ketvirtadieniais 7.30–18.30 val., penktadieniais – 7.30–17.15 val., šeštadienį ir sekmadienį – 7.30–16.30 val.

Aptarnavimą gyva eile norintiems pasikeisti ar išsiimti naujus pasus departamentas buvo sustabdęs nuo liepos 4-osios, klientai šiuo būdu priimti tik padalinyje Vilniuje.

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą pasų išdavimą, rugpjūčio mėnesį bus priimami prašymai išduoti ar pakeisti pasą tik bendra tvarka, tai yra per vieną mėnesį – prašymai dokumentus išduoti skubiai kol kas nepriimami.

Norintiesiems pasą užsisakyti ypatingos skubos tvarka, t.y. tą pačią dieną, gyvos eilės galimybė kaip ir anksčiau išlieka tik Vilniuje, darbo dienomis.

Asmens tapatybės kortelės ir toliau bus išduodamos įprasta tvarka – per mėnesį, penkias ar vieną darbo dieną. Pasikeisti ar išsiimti naują kortelę gyventojai galės atvykę į gyvą eilę bet kuriame Migracijos departamento klientų aptarnavimo padalinyje.

Dėl asmens dokumento išdavimo ar keitimo galima kreiptis į bet kurį Migracijos departamento klientų aptarnavimo padalinį nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min