2021-08-12 09:00

Migrantai į Lietuvą nepateko – pasieniečiai į Baltarusiją grąžino 11 asmenų

Per praėjusią parą, nuo trečiadienio vidurnakčio iki ketvirtadienio, Lietuvos pasieniečiai į Baltarusiją grąžino 11 asmenų – Švenčionių ir Šalčininkų rajonuose, naujausius duomenis skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai.
Migrantai Druskininkų užkardoje
Migrantai Druskininkų užkardoje / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Varėnos ir Šalčininkų rajonuose patruliuojantys VSAT pareigūnai kaimyninės šalies teritorijoje girdėjo keletą automatinių ginklų šūvių garsų.

Retkarčiais stebimos gausesnės Baltarusijos pasieniečių pajėgos.

Patruliavimas Lietuvos teritorijoje toliau vykdomas sustiprintu režimu. Pasienio teritorijų žvalgymui VSAT vakar naudojo ir savo tarnybinį sraigtasparnį, ir užsienio partnerių, Lenkijos ir Latvijos, orlaivius. Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų pasieniečiai ir jiems talkinantys kariai nenaudojo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą