Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Milda Dargužaitė atmetė Dalios Grybauskaitės pasiūlymą tapti prezidentės patarėja

Dalia Grybauskaitė ir Milda Dargužaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė ir Milda Dargužaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvusi „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė teigia, kad žiniasklaidoje pateikiama informacija neva ji taps naująja prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja ekonomikos klausimais, neteisinga. M.Dargužaitė pripažįsta, kad D.Grybauskaitė dar prieš pusmetį darbą jai siūlė, tačiau M.Dargužaitė sako jo atsisakiusi.

„Sugrįžusi po kelionių į Vilnių, nustebau pamačiusi antraštes apie man siūlomą darbą Prezidentūroje. Nors su prezidente šia tema kalbėjomės prieš gerus pusę metų, tačiau jokių sprendimų nepriėmiau. Būtų didelė garbė dirbti su šia prezidente, tačiau turėjau kitų įsipareigojimų ir ateities planų. Tad laikraščių antraštės klaidingos“, – savo „Facebook“ paskyroje trečiadienį parašė M.Dargužaitė.

Tuo pačiu ji pasidžiaugė, kad prezidentė viešai prakalbo savo komandoje turėsianti lietuvių kilmės specialistą iš užsienio.

Nustebau pamačiusi antraštes apie man siūlomą darbą Prezidentūroje. Nors su prezidente šia tema kalbėjomės prieš gerus pusę metų, tačiau jokių sprendimų nepriėmiau, – rašo M.Dargužaitė.

„Džiaugiuosi, kad prezidentei pavyksta įtikinti kompetentingus specialistus grįžti dirbti Lietuvai. Kuo daugiau, tuo geriau!“ – rašo M.Dargužaitė.

Šią savaitę prezidentė D.Grybauskaitė pareiškė, kad jos patarėjų grupę papildys užsienio lietuvis.

Anksčiau kalbėta, kad D.Grybauskaitė kvietė likti Lietuvoje dirbti buvusią „Investuok Lietuvoje“ vadovę Mildą Dargužaitę. Atsistatydinusi M.Dargužaitė ketino pradėti politinę karjerą ir su Tėvynės sąjunga dalyvauti savivaldos rinkimuose Vilniuje bei siekti sostinės mero posto. Tačiau kilus trinčiai partijoje M.Dargužaitė pareiškė atsisakanti politinės karjeros ir pasirinkusi darbą Kanadoje.

Pastaruoju metu M.Dargužaitė nuolat gyrė D.Grybauskaitės darbus, lankėsi jos štabe Prezidento rinkimų naktį.

Kol kas žinoma, kad po inauguracijos prezidentės komandoje neturėtų likti vyriausiųjų jos patarėjų Nerijaus Udrėno, Jovitos Neliupšienės ir Daivos Ulbinaitės. D.Ulbinaitę greičiausiai pakeis televizijos žurnalistas Modestas Naudžius. Kitas pavardes nurodyti prezidentūra ketina po šį šeštadienį vyksiančios D.Grybauskaitės inauguracijos antrai kadencijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min