Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 14d. 12:47

Milžiniški kranai pradėjo kelti Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tilto konstrukcijas

Alytaus tiltas
Dzukijainfo.lt nuotr. / Alytaus tiltas

Nuo pat ketvirtadienio ryto šimtai alytiškių skubėjo į Pirmajame Alytuje ir Dainų slėnyje statomo pėsčiųjų ir dviračių tilto prieigas. Žmonės nenorėjo praleisti įspūdingo momento, kada milžiniški kranai pakels tilto konstrukcijas.

Įamžinti istorinę akimirką kiekvienas stengėsi kaip sugebėjo – kas fotoaparatais, kas mobiliaisiais telefonais, o kai kas įdėmiu žvilgsniu.

Pirmiausia buvo keliama vidurinė, 203 tonas, sverianti konstrukcija. Tiltą sudarys trys konstrukcijos, kurias planuojama, jei nesutrukdys gamtinės sąlygos, užkelti per keletą dienų.

Trečiadienį numatytas konstrukcijos kėlimas nevyko dėl technikos gedimo. Neoficialiais duomenimis, sugedo Dainų slėnio pusėje stovinčio krano strėlės guolis.

Pėsčiųjų ir dviračių tiltas – ketvirtas tiltas per Nemuną Alytuje. Jis sujungs Pirmąjį Alytų su senamiesčio kurortine dalimi ir Dainų slėniu.

Naujojo tilto ilgis bus apie 240 metrų, aukštis – per 30 metrų. Statinį sudarys metalinės konstrukcijos, jo dvi atramos stovės krantuose ir dvi vandenyje. Didžiausias tarpatraminis atstumas – 93 metrai.

Temos: 1 Alytus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min