2026-07-28 11:17

„Darbą rašiau pats“: po pokalbio su prezidentu premjeras pasiaiškino dėl savo disertacijos

Socialiniuose tinkluose pastaruoju metu netylant diskusijai dėl galimo plagiato premjero Mindaugo Sinkevičiaus disertacijoje, šis antradienį pakartojo, jog darbą rengė etiškai, o plagiato jame – nėra.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti

„Esu visiškai ramus, darbą rašiau pats, atestacijos vyko kas metus, tai nėra taip, kad darbas parašomas per kelis mėnesius, jis rašomas nuosekliai ketverius metus“, – antradienį Prezidentūroje teigė M.Sinkevičius.

„Ir tuo metu, ir 2015 metais ISM turėjo programas, berods, vadinasi „Turnitin“, kur lyginamas darbas su kitais darbais, nagrinėjamas galimas pažeidžiamumas dėl etikos, dėl plagijavimo, ir jokių pastabų 2015 metais man niekas nėra išsakęs. Tai aš visiškai ramus ir galvoju, kad tas darbas paruoštas ir etiškai, ir tinkamai, ir nėra plagiato“, – kalbėjo jis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą