Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ministerijos „mobilusis priimamasis“ – Klaipėdos savivaldybėje

Klaipėdos savivaldybė
15min.lt nuotr. / Klaipėdos savivaldybė
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) tęsia ministerijos priimamojo vizitus po Lietuvą. Tuo siekiama, kad kiekvienas žmogus, nepaisant to, kur jis gyvena, turėtų vienodas galimybes kreiptis į specialistus bei aiškintis iškilusias problemas. Penktadienį, nuo 10 val. iki 12 val. numatytas vizitas ir Klaipėdos savivaldybėje.

 Kokiais klausimais galima kreiptis?

Į „mobilųjį priimamąjį“ atėję gyventojai atvykusiems specialistams galės užduoti klausimų iš visų sričių, už kurias atsakinga ministerija. Tai socialinis draudimas ir pensijos („Sodros“ mokamos pašalpos, pensijos, kitos išmokos, taip pat valstybinės pensijos), socialinė aprėptis ir bendruomenės (lygios žmonių teisės, socialinės paslaugos, bendruomenių aktualijos), šeimos gerovės klausimai (piniginė parama šeimoms, studentams, vaikų ir jaunimo klausimai, pavyzdžiui, įsivaikinimo galimybės), darbo santykiai (darbo ir poilsio laikas, viršvalandžiai, darbo apmokėjimo klausimai, nelegalus darbas).

Taip pat gyventojai turės galimybę domėtis ir SADM pavaldžių institucijų, pavyzdžiui, „Sodros“, Lietuvos darbo biržos, Neįgaliųjų reikalų departamento, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos, Vaikų išlaikymo fondo, Valstybinės darbo inspekcijos ir kitų įstaigų darbu, klausti, informuoti ministerijos atstovus, jei žmonės nėra patenkinti pavaldžių institucijų veikla.

Norintieji susitikti su ministerijos specialistais kviečiami atvykti į Liepų g. 11, priėmimas vyks II aukšto pasitarimų kambaryje nuo 10 val. iki 12 val.
 

Komentarai
Temos Mama
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min