Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 10d. 13:11

Ministras D.Jankauskas paskelbė savo komandą

Donatas Jankauskas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Donatas Jankauskas

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas šį pirmadienį paskelbė savo politinio (asmeninio) pasitikėjimo komandą – du viceministrus ir du patarėjus. D.Jankausko teigimu, būtina atsižvelgti į dabartinę šalies ekonominę bei finansinę situaciją ir kiek įmanoma taupiau naudoti lėšas, numatytas ministro komandos darbo užmokesčiui, teigiama pranešime spaidai.

„Būtent todėl vietoj galimų trijų viceministrų nusprendžiau dirbti tik su dviem, taip pat atsisakyti  ministro padėjėjo. Kaip ir anksčiau, ministerijoje dirbs du ministro patarėjai“, – sakė ministras D.Jankauskas.

Šiandien darbą pradeda viceministrė Audronė Morkūnienė, kuri bus atsakinga už socialinio draudimo klausimus. Iki šiol ji dirbo Valstybės kontrolės 1-ojo audito departamento direktoriaus pavaduotoja. Ministras D.Jankauskas įvertino ir A.Morkūnienės patirtį, kuruojant šią sritį bei ruošiant pensijų sistemos reformą, jai dirbant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sekretore bei viceministre. Taip pat ji yra dirbusi prezidentūroje.

D.Jankausko patarėja pradeda dirbti ir televizijos žurnalistė Juventa Mudėnienė, kuri bus atsakinga už ministro ryšius su visuomene bei žiniasklaida. Suprantant, kad socialinės problemos bei jų sprendimo būdai šiuo metu yra ypač aktualūs, bus siekiama kuo operatyviau apie ministerijos veiksmus informuoti kiekvieną žmogų. J.Mudėnienė yra dirbusi Seimo pirmininko atstove spaudai.

Du D.Jankausko komandos nariai buvo paskelbti dar pirmąją ministro darbo dieną. Tuomet į darbą buvo priimta viceministrė Audra Mikalauskaitė, kuri, kaip ir anksčiau, kuruos darbo rinkos ir užimtumo bei socialinės paramos klausimus.

Į darbą pirmąją ministro darbo dieną buvo priimtas ir padėjėjas Tomas Čepononis. Rytoj T.Čepononis pradeda eiti ministro patarėjo pareigas. Jis bus atsakingas už darbą su nevyriausybinėmis organizacijomis, bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis.

„Šių žmonių kompetencija neabejoju. Jais pasitikiu kaip savos srities specialistais, tikiu, kad apie jų gerus darbus išgirsite ne kartą“, – apie savo komandos narius kalbėjo ministras.

Su juo dirbsiančią politinio pasitikėjimo komandą su žiniasklaidos atstovais ministras D.Jankauskas supažindins trečiadienio rytą – per savo pirmąjį susitikimą ministerijoje su žurnalistais.

Viceministrė A.Mikalauskaitė ir T.Čepononis dirbo ir su buvusiu socialinės apsaugos bei darbo ministru Rimantu Jonu Dagiu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min